O mašince Tomášovi 04

O mašince Tomášovi 04 https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/9867/o-masince-tomasovi-9867.jpg 4 18 5

O mašince Tomášovi série

Dalších pět příběhů o užitečných mašinkách z ostrova Sodor. V půvabných vyprávěních vystupují nákladní auto Eliška, pásový traktor Terence, úzkorozchodná mašinka Skarloey ze starých dobrých časů, neposedná mašinka z lomu Mavis a také přístavní jeřáb Cranky, který se nejprve chová k mašinkách nafoukaně, ale pak zkrotne a Tomášovi a Percymu je nakonec ještě vděčný, že ho zachránili.... celý text

haWranka
06.08.2023 3 z 5

Příběhy na jedno brdo, u kterých mi velmi vadí, jak jsou vlastně mašinky zlé. Neustále si bez důvodu nadávají, jak jsou hloupé a dělají si naschvály, aby se jednou omluvily a byly z nich přátelé do konce života. Opravdu se mi to nelíbí Ovšem náš prcek vlaky miluje, takže musíme číst pořád dokola a já jen cenzuruju slovník od těch nadávek.

ElikaS
02.07.2021 5 z 5

Příběhy o mašince Tomášovi zná syn z televizní obrazovky a má je moc ráda i v knížkách. Mě se tyto příběhy také dobře čtou, takže doporučuji všem milovníkům vláčků.

HancaB82
20.01.2020 5 z 5

Děti, které mají rádi mašinku Tomáše a vlaky všeobecně tato knížka rozhodně nezklame. :-)

jitka7
08.01.2020 4 z 5

Půjčujeme v knihovně a děti prostě mašinky milují. Takže je vracíme a půjčujeme zase znovu.

Jessybelle
28.06.2017 5 z 5

Nám se kniha líbí,syn miluje vlaky. Čteme alespoň jednou ročně od jeho tři let, nyní v sedmi letech je schopen si je číst sám.

Autoři knihy

Wilbert Awdry