Ticho

Ticho https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93386/bmid_nora-greyova-ticho-BZN-93386.jpg 4 943 102

Nora Greyová série

Zavržený série

3. díl

Třetí díl navazující na romány Zavržený a Crescendo. Nedorozumění mezi Patchem a Norou je zažehnáno. Společně překonali tajemství svázaná s Patchovou temnou minulostí, smířili dva dosud nesmiřitelné světy a čelili bolestným zkouškám víry a naděje, to vše pro lásku, která má sílu překonat hranice mezi nebem a zemí. Patch a Nora, vyzbrojeni pouze svou bezpodmínečnou důvěrou v toho druhého, se vrhají do zoufalého boje a pokoušejí se zastavit zločince, který má moc navždy zničit vše, o co se snažili, dokonce i jejich vzájemnou lásku.... celý text

Romány , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

Silence , 2011

TerkinKnižnySve
TerkinKnižnySve
07.11.2023 5 z 5

Tretia časť nás vtiahne do deja čiernej ruky a vojny,ktorá sa zdá byť neodvratitelna. Nora sa musí vyrovnať zo stratou pamätá a získavaním potrebných informácií pre prežitie. už sa teším na poslednú časť ako to celé dopadne

sola_lupa
sola_lupa
05.11.2023 4 z 5

Už třetí díl o počínající válce nadpozemských ras a opět s tím tempem, díky kterému čtete a čtete a čtete a už můžete jít na díl čtvrtý. Nečekala jsem, že dojde k tolika zvratům. A už vůbec jsem nečekala, že i po přečtení dílu mi zůstane v mysli pár otázek, které měly být podle mě ve trojce objasněny. Snad odpovědi nabídne finále.

Viky007
Viky007
27.08.2023 5 z 5

Tohle byl asi nejlepší díl z celé série. Bavila mě Nořina amnézie, protože to celému příběhu dalo novou jiskru. A samozřejmě mě bavilo jiskření mezi Norou a Patchem. Konec byl rozhodně zajímavý a nečekaný.

Artep071
Artep071
26.11.2022 4 z 5

Výborně to graduje .. jsem zvědavá jak to dopadne :)

anibeni
anibeni
14.05.2022 4 z 5

Po slabém druhém díle jsem váhala, zda číst dál.. Ale udělala jsem dobře, protože tohle byl zatím nejlepší díl série.

Damonka18
Damonka18
19.03.2022 4 z 5

V tomhle díle jsem se dočkala víc akce. I když to nebylo zrovna nejlepší díl ze série. Konec bych trochu změnila, ale jinak to vcelku ušlo.

Majuš333
Majuš333
19.06.2021 5 z 5

Zbožňujem prvé časti série, keď sa hlavní hrdinovia stretnú a začne to medzi nimi iskriť... Keďže Ticho bolo celkom ako zopakovať si Zavrženého, takže u mňa spokojnosť :)

"Je tu už jenom jedna věc, kterou vím jistě." Obrátil se ke mně. Oči měl úplně černé. "Ta, že bych pro tebe udělal cokoliv, i kdyby to znamenalo jít proti mým instinktům a mojí povaze. Vzdal bych se kvůli tobĕ všeho, i mojí duše. Jestli tohle není láska, tak je to to nejlepší, co ti můžu dát."

Zesamsun
Zesamsun
15.11.2020 3 z 5

První díl byl lepší, ale i tak druhý je také plný napětí. Je to prostě čtivé!

rajcatko
rajcatko
24.07.2020 3 z 5

Nevím proč, ale tohle bylo překvapivě lepší než jednička i dvojka.

tynka65
tynka65
22.07.2020 2 z 5

Hlavní hrdina nikde a díky Nořině ztrátě paměti se opakuje druhý díl, takže čte člověk vlastně to samé podruhé dokola... Tohle bylo fiasko, do dalšího dílu už nejdu.

Bibionyka
Bibionyka
15.07.2020 4 z 5

Jednoznačně můj nejoblíbenější díl.

8912
8912
06.06.2020 5 z 5

Další skvělý díl plný akce a napětí.

juni
juni
04.05.2020 5 z 5

Skvělé, nemůžu se dočkat pokračování.

LadyAlena
LadyAlena
02.04.2020 5 z 5

Miluji postavu Patche, moje oblíbená série

Kacennnka
Kacennnka
03.11.2019 2 z 5

Ticho je prostě fiasko a nikdo mi to nevezme. Tenhel díl neměl existovat.

Gabux
Gabux
11.06.2019 5 z 5

Třetí díl byl pecka. Rozhodně mnohem lepší než díl druhý, i když na první nemá. Je pravda, že v jednu chvíli toho tam bylo až příliš, ale nebylo to nic, co by mě vyloženě rušilo od čtení. A kupodivu mě zde ani neotravovala ztráta paměti hlavní hrdiny a to normálně fakt nesnáším!
A Scott je rozporuplná postava, kterou chvíli zbožňuju a pak bych ji něčím trefila po hlavě.

Yustina
Yustina
11.05.2019 4 z 5

Tento díl se mi líbil nejvíc

Veronica.Key
Veronica.Key
23.03.2019 4 z 5

I když byl tenhle díl super, za prvními trochu pokulhává. Přišlo mi totiž, že tam toho v jednu chvíli bylo hrozně moc a úplně se vytratilo to napětí. A časem jsem na to úplně zapomněla. Je ale pravda, že ztráta paměti hlavní hrdinky pro mě byla hodně zajímavá.

Hazel
Hazel
15.03.2019 5 z 5

Doporučuji

katerina2660
katerina2660
30.01.2019 4 z 5

Super, už se moc těším jak to celé skončí... bude nebo nebude válka? budou spolu? co ten Scott? ach jo, tolik otázek ... už čekám na poslední díl.

láska napětí andělé

Becca Fitzpatrick