Noční klub 2. díl

Noční klub 2. díl

V první polovině Nočního klubu se pozorný čtenář dověděl, jak si zařídit věčný život. V této polovině se i podstatně méně pozorný čtenář doví, že věčnost může být daleko kratší, než jen krátká: Automatické zbraně, břitká ocel, pan Wries, pan Van Vren... Na obálce je obraz od slavného španělského malíře Luise Roya na t...celý text

Automatické zbraně, břitká ocel, pan Wries, pan Van Vren...
Na obálce je obraz od slavného španělského malíře Luise Roya na téma Hekaté, řecká bohyně zkázy a náhlé smrti. Nemyslíme si - kdyby se tato kniha odehrávala v Řecku - že by se Dáma s brouky tvářila tak odpočatě... méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/10_/100882/nocni-klub-2-dil-100882.jpg 4.71163

Noční klub (2.)

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Klub Julese Vernea
Více informací...

kalinka99
předevčírem

Tenhle díl hodnotím o něco lépe než ten první. Rozhodně se mi líbí, že ten celý příběh není předvídatelný a pořád se děj mění od stránky ke stránce. Jen mě trochu zklamal konec, kdy to mohlo mít více rozuzlení jako třeba s Deniskou, ale i tak si autor zaslouží nejlepší hodnocení a neponechám jeho knihy ležet ladem.

Drowned
předevčírem

Parádní kniha stejně jako první díl. Scéna s útokem v Japonsku je tedy šílený mazec. Mám rád humor, který autor používá jakoby nahodile. Moc mě mrzí, že ke konci knihy se vzkřísí noční klub s novými postavami a je konec. Chtěl bych pokračování.... moc.

manioaio

Zábavné, napínavé. Správný spád děje, hojně zvratů. První díl byl ale asi lepší. Vzhledem k tomu že postavy v 2. díle hodně měnily strany, plán na pozadí mi udělal z mého hrdiny loutku a vysvětlení, kterého jsme se naštěstí dočkali, bylo dost komplexní a fantaskní, ubírám jednu hvězdičku.

Elea

První díl se mi moc líbil, byl perfektní, no a druhý díl je ještě lepší.

Lenka40

I druhý díl se mi moc líbil , možná i víc než ten první. Bylo v něm trochu více krvne a akcí. Někdy mi to připadalo , že čtu knihu od Quentina Tarantina. Pan Kulhánek v Nočním klubu 1,2 čtenářům předhodil trochu jiný pohled na upíry , hlavně co se týká jejich nesmrtelnosti a jejich stravy .Já osobně jsem si knihu užila a určitě si přečtu další knihy od tohoto autora.

mensik8673

Naprosto stejná kvalita jako u dílu prvního :)

Mikekeller

Vse jsem napsal do komentaru u prvniho dilu. Ale musim dodat, ze druhy dil byl jeste vetsi jizda. Skoda ze nemuzu dat jeste vic hvezd nez u prvniho dilu :)

Mutnedžemet

Bravo!!! I druhý díl byl dle mého skvělý. Nejvíce jsem se asi pobavila při scéně, kdy popisuje modré míčky, co padají a stoupají. Vážně jsem u toho nemohla (až jsem skončila na zemi v autobuse)...

Kris@
20.11.2016

Druhý díl je opět naprosto úžasný, leč pro mě o fous slabší než první díl. To velké spiknutí už na mě bylo moc velké. Nicméně i tento díl je dokonalý a jako jednu z mála knih si ho jistě přečtu znovu. Autorovi se klaním až k zemi, je to jediný člověk na zemi, kterému bych uvěřila, že upíři skutečně existují. Kéž by Kulhánek nechal udělat dotisk :-(

Kopretina
15.11.2016

Dvojka mi přišla čtivější, dobrodružnější a ne tak brutální (anebo člověk časem otupí, když na každé stránce je nějaké to brodění v krvi, vyhřeznuté vnitřnosti, mozek na zdi..) jako jednička. Za mě o bod navíc. Abych nezapomněla: Ne. Taštičku ne.

WeeWar
14.10.2016

Po prvním díle, který mě mile překvapil, pobavil, chvílema i nadchnul jsem se hned zakousl do dvojky a též ji zhltl na jeden zátah. Lecos se tu vysvětlí, hero je ještě víc superhero, ale už to prostě není taková překvapivá bomba jako první setkání. Je to zkrátka a dobře "jen" ještě šílenější pokračování šílenosti:)

lachtan77
11.09.2016

Kulky z glocku jim prorazily čela a pokryly zeď standardní impresionistickou freskou na téma MOZEK V RUDÉ. Oba díly jsem zhltnul a nadšeně jdu pro další knihu od Kulhánka

zuzana4291
03.09.2016

Druhý díl mě velmi příjemně překvapil, řekla bych, že je dokonce i o trochu lepší než první díl. Jediné co mi vadilo, že jsem měla pocit, že z hlavního hrdiny (upíra) autor dělá tak nějak supermana.

elis0383
22.08.2016

no co dodat, druhý díl taky pecka.

Evickar
14.08.2016

Abych řekla pravdu, nerada čtu strašně profláknuté tituly, které Vám všichni doporučují (Harry Potter, Narnie, Pán Prstenů), ale udělala jsem výjimku a zkusila Noční klub. A byla to opravdu jízda. Neskutečně jsem se nasmála a akce bylo tolik, že jsem si říkala, že být hlavní postava, po prvních 20 stránkách bych odpadla vyčerpáním. Dlouho jsem nečetla nic tak dobrého. Kotleta mě trochu zklamal, ale Kulhánek rozhodně ne!

KiyomiAsuka
07.08.2016

Čtivé, originální a masakr :). Oba dva díly stály za to :)

Elkiss
04.07.2016

Krása. 2. díl lepší a akčnější než 1. ale kdybych měla hodnotit celek, tak jsem doposud nečetla nic napínavějšího.

Rup
07.06.2016

Bylo-li by dílko psáno coby parodie, bylo by mi milejší. Takto ve mně vzbuzovalo děs jen neuvěřitelné kvantum pomlček; v tom je tedy autor mistr nad mistry. Bude-li jej chtít někdo překonat, bude už muset dělit slova. Jinak tomu nechybí vtip ani spád, leč proklamované hodnoty mám úplně jinak nastaveny. Celkově se přidržím průměru, tedy za 3.

Patapuf
15.05.2016

Dvojka mě pobavila stejně jako jednička... křivdy byly napraveny, vše dobře dopadlo a tak to má být.... věřil bych i existenci upírů....

marlowe
15.05.2016

Asi takhle: Myslím si, že "dvojka" za prvním dílem lehce pokulhává (na mne tam bylo nějak AŽ MOC těch bojů, šarvátek, stříleček a šermovaček), ale nakonec v hodnocení setrvávám u plného počtu bodů, protože zábavnost a lehkost vyprávění zůstaly – a to je přece to, oč tu běží…

Kolombovka
03.05.2016

dvojka od jedničky, která se povedla :-)

toni-az
02.05.2016

Doufal jsem, že to bude lepší než jednička, ale bohužel... Pořád stejně trapné vtipy, nelogické chování a pro změnu zbytečně natahovaný konec. Kam se poděly časy Divokých a zlých?

kofina
02.05.2016

Zase něco, co chytne a nepustí, a to až do konce! Jak první, tak druhý díl. Top! :))

QEDS
07.04.2016

Velice povedené pokračování už hodně známé knihy. Konec knihy trochu překvapil a moc potěšil. Vše dopadlo jak mělo. Doporučuji přečíst.

Erezka
23.03.2016

Jako u prvního dílu, chvílemi dost zdlouhavé a zbytečně rozplyzlé. Konec jsem čekala tak nějak více epický a rozvedenější. Musela jsem přetrpět celou dobu na lodi paní Dao, bitky v Praze a nakonec se to vyřeší celkem rychle.

czpilar
07.02.2016

Samozřejmě i druhý díl je ve stejném duchu plný akce. Od obou dílů jsem se prostě nemohl odtrhnout, dokud jsem je nedočetl do konce.

Shifft
12.01.2016

Oba díly naráz během pár dní. Můj první Kulhánek...a chci víc!!!!

Velkomožný
11.01.2016

Jak to napsat ? Na Kulhánka jsem natrefil prakticky náhodou a oba díly slupl naráz.

Jednička parádní. Sice mě dost štvala celá upírská linie (myšlenka Nočního klubu - a hlavně jeho protagonisti mi přišli asi 100x zábavnější a zajímavější), no ale co už.

Dvojka byla už o dost slabší - dějově zbytečné masakry v Praze (tramvaj + rusáci) pak hromada vaty, jako by děj a autor nevěděli kam dál - a konečně konec jak z nějaké 16bitové adventury (Level "back to boat", level "tower", level "secret palace" atd.).

A úplně nejvíc mě iritovala ta "spisovatelská" linka hlavního hrdiny - bylo to dějově strašně rušivé (jak si furt stahoval rozepsanou knihu).

Noční klub si si určitě zasloužil ještě "prequel" - Postrach, Rozmetal a zbytek Nočního klubu by si to jistě zasloužil.

PS: zajímavé, že jak v prvním dílu Tobiáš zmiňuje i další členy, mimo přítomné osazenstvo, že po následném masakru o nich dál není ani zmínka...

tony64
26.12.2015

Druhy dil jsem zacal cist s dychtivosti zlatokopa nad jamou lesknoucich se nugetu.Spisovatel,ktery mne nenecha usnout nad strankami jeho dila,je u nas doma nevitanym hostem.Ma zena,kdyz zjisti,ze zacinam cist Kulhanka,vyhrozuje odstehovanim se k mamince.Jako mnoha zena sve sliby buhuzel neplni a tak dale, ve trech,travime spolecne vecery.

Ivan F
22.12.2015

Po prvej časti Nočného klubu som si dal pauzu cca tri mesiace, než som sa pustil do druhého. Prečo? Pretože už prvý diel bol tak trochu sklamanie. A ono sklamanie pokračovalo. Mám rád Kulhánkovu tvorbu, ale tu už trochu (dosť) vykrádal sám seba a opakoval sa. Podtrhnuté a spočítané, pre mňa zostáva Cesta krve (Dobrák aj Cynik) Kulhánkovým The best.