Nikdo není bez viny

Nikdo není bez viny https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123833/nikdo-neni-bez-viny-123833.jpg 4 324 40

Paranormálové série

V dalším dílu Paranormálů se opět setkáváme s Evií, která bude tentokrát kromě svých obvyklých problémů s vílami, upíry a Mezinárodní agenturou pro zadržování paranormálů řešit i problémy, které trápí spoustu dívek jejího věku. Podaří se jí se svými problémy poprat? A jak skloubí lásku k vodouchovi, školu a práci s paranormály? Stojí za útoky na Evii víly? A proč se ve městě objevují stále noví paranormálové a pozorují ji? I když jsou její rodinou přátelé a MAZP, zjistí Evie něco o svých rodičích? To vše se dozvíte ve druhém dílu s podtitulem Nikdo není bez viny. Paranormálové nabízí svět plný nebezpečí, ale i pevných přátelství. Prolínání nadpřirozeného a lidského světa rozhodně autorka neochudila o napětí a humor. Kniha je určena čtenářům od 13 let.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Supernaturally , 2011

SáraR.
02.05.2023 4 z 5

Tuto sérii jsem zahlédla v knihovně a pak jsem na ni narazila na Re-knihách za super cenu ( všechny tři knihy mě vyšli na cca 220,-), a tak jsem si je přihodila do košíku při objednávce k mým Narozeninám a rozhodně nelituji. Právě jsem dočetla druhý díl a vrhám se na třetí. Za mě byl tento slabší, ale i tak jsem si čtení užila. Strašně jsem si oblíbila hlavní hrdinku. Akorát mi to trochu pokazila moje intuice. To, co hlavní hrdinka zjistila až na konci knihy, mě došlo už ve 2/3. ;)

petrzel
22.09.2021 5 z 5

Skvělé pokračování.

Luigi1
05.06.2021 4 z 5

Nevím co jsem čekal po přečtení prvního dílu,ale bylo to moc zdlouhavé a hodně mluvy málo děje.

Agrim
08.06.2020 2 z 5

Všechny tři díly, na jedno brdo .

Nikiny
12.05.2020 2 z 5

Být mladší, o dost mladší... možná by mě tato série oslovila, ALE.... Musím říct, že pro mě je to zklamání, děj nudný a předvídatelný. Nápad jako takový se mi líbil, na začátku, ale uchopit příběh tímto nezábavným a nic neříkajícím způsobem... Vážně škoda. Ještě jeden díl a snad se můj náhled na sérii stane více pozitivním, ale i tak, už mě chuť číst téměř opustila.

elfinkaa97
21.01.2020 3 z 5

Oddechové čtení, děj se lehce rozvíjí, naznačuje se, že se něco podezřelého začíná dít, ale vše pak pokračuje až ve třetím díle.

denniys
23.12.2018 1 z 5

noo, tak se nic nezměnilo a druhý díl je stejná ztráta času jako ten první.. a už vůbec netuším z čeho chce autorka vařit třetí díl, když nenašla suroviny ani na pořádný první díl..boože, ať už mám tuto sérii za sebou, něco takhle nepovedeného se jen tak nepotká..

Laf
03.12.2018 3 z 5

Tento díl mi přišel oproti prvnímu o dost slabší. Na druhou stranu jsem se alespoň dozvěděla něco nového o původu Evie. Doufám, že alespoň poslední díl napraví reputaci této série. :)

cukrovka
18.06.2018 1 z 5

Zcela zbytečný a nudný díl.

chmelda212
01.04.2018 3 z 5

Druhý díl série byl zdlouhavý(od půlky knihy jsem se nemohla dočkat až budu mít dočteno), nic moc se v něm nestalo aby to ve mě zanechalo takové to chvění a nutkání sáhnout po třetí dílu. Dokonce i má sentimentální romantická duše postrádala více Lease. Za mě 3hvězdy - za to, že jsme se dozvěděli více o Evie a jejím původu, novém záporákovi opět za happy end.

kacaaba
15.01.2018 4 z 5

Kniha se mi četla dobře. Pravda, tento díl poněkud zdlouhavý, nic velkého se v něm neděje. Vykreslení předchozího dílu a nastartování k závěru.

vikimi
27.08.2017 1 z 5

Knížku jsem nedočetla - nebavila mě.

PeťkaW.
23.03.2017 3 z 5

Druhý díl na mě působil dojmem, jako by si autorka řekla: "Tak a já chci trilogii a ne jenom dvoudílnou minisérii!" A bohužel je to na knize hodně vidět. Prakticky veškerý děj této knihy nebyl pro hlavní zápletku nijak podstatný a dal by se scucnout do padesáti stránek. Ale zůstala čtivost a lehkost vyprávění, takže i přes prázdné pasáže děj ubíhal hladce a rychle. Zkrátka oddechové čtení po náročném dni v práci...

Hoshi
22.02.2016 5 z 5

Musím uznat, že první díl si mě získal víc než druhý, ale i tak jsem tuto knihu přečetla jedním dechem. Trochu mě mrzelo, Evieno chování vůči Leaseovi, ale mírně jí chápu.... A teď hurá na třetí díl

petra4080
22.02.2016 3 z 5

Oproti prvnímu dílu trochu nuda, přesto si samozřejmě přečtu i třetí ;-)
A souhlasím s julliette.

Bratranice
26.12.2015 3 z 5

U druhého dílu mi trochu chyběl děj. Vzdychání si o tom jak hrozná je tělocvikářka, jak moc je zamilovaná, a jak moc jí nikdo nechápe mi jako zápletka fakt nepřišlo.

Luccy78
12.06.2015 3 z 5

Druhý díl mi příjde trochu slabší. Nevím, něco mi v něm chybí... No uvidíme, co nás čeká v posledním díle..

julliette
06.12.2014 5 z 5

Je to moc pěkná kniha, akorát mě zarazilo, že když je zamilovaná do Lease, přitom někde pobíhá s vílou Jackem, kterého má moc ráda, a s vílou Rethem, který ji miluje a ona k němu ještě pořád něco cítí a má ho ráda, ale přitom ho nenávidí. Je to prostě blázinec, nu co, ona to prostě s kluky nemá jednoduchý.

DariDerek
19.10.2014 5 z 5

Super pokracovani, jen mozna me trochu zarazilo, ze si hlavni hrdinka nechavala nektere veci pro sebd, ale ano, musime mit tu knihu dost tlustou :)) jsem spokojena, jdu na treti dil,ten musim zvladnout rychle, jsem zvedava, jak todopadne... a ten georgetown jsem necekala, bylo to prekvapujici, ze v knize neni happyend i v tomto :D

TheB
14.10.2014 2 z 5

Tato kniha je nejslabší z celé série. Není špatná, ale je to spíš oddechovka a už jsem na ní asi moc stará. Je prostě moc pohádková.

víly, rusalky

Kiersten White
americká, 1983
2018  76%Temnota
2011  76%Zlodějka duší
2012  76%Nikdo není bez viny
2019  84%Vzestup
2019  88%Žár

Kniha Nikdo není bez viny je v