Neviditelný

Neviditelný https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176781/bmid_neviditelny-176781.jpg 3 24 10

Sleduje. Likviduje. Zametá stopy. -- Umím dokonale zahladit stopy a odstranit problémy. Tentokrát to je pár nedodělků ze zpackané akce v kasinu. Ty nedodělky představují milion babek v hotovosti. Mám na to osmačtyřicet hodin a někdo mi jde po krku. Ovšem nejdřív mě musí najít. Neříkají mi Neviditelný pro nic za nic. 1. vydání.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Ghostman , 2011

Sabina335
07.04.2020 4 z 5

Thriller plný napětí a akce.

trudoš
18.01.2020 3 z 5

Příjemný a hlavně svižný thriller. Neustále se tu něco děje, perou se, střílejí po sobě, nahánějí se, vybuchují, umírají, prostě všechny takové ty fajn akční věci, přičemž Roger Hobbs do toho dokáže narvat ještě atraktivní poznámky o zbraních, penězích, směnárnách, loupežích či kasínech. Dramatický spád je pak kromě ich-formy vyprávění umocněn neustále ubíhající časovou lhůtou a krátkými kapitolami. Jen člověk nesmí moc detailně řešit zápletku, hlavně logiku motivací jednotlivých aktérů, protože tam to docela skřípe.
Problém jsem měl ovšem s hrdinou, který mi přišel uměle namachrovaný - v boji pomalu lepší než Bourne s Bondem dohromady a pak si o chvílích volna pro vlastní potěchu překládá řecko-římské filozofy. Až mě z toho jímala hrůza. Navíc kdyby alespoň v zabíjení vyvíjel nějakou kreativitu, jenže ono je to suché rup, křup, hotovo. Ale jako oddechové čtení naprosto ideální, zábavné, napínavé, jednoduché, nápadité a přitom nehrající si nic menšího, než je žánrová okresní extraliga.

jarin58
25.11.2019 5 z 5

Oddechové čtení,ale dokáže nadchnout.

janina66
23.08.2019 5 z 5

Moc se mi kniha líbila. Takový žánr mám ráda.

Twinny
28.12.2018 3 z 5

Příběh, kterým jsem žila jen při čtení. Odložit knihu znamenalo odložit zájem o příběh. Těžko jsem se k němu vracela. Nakonec jsem tedy dočetla, ale už se k němu nikdy nevrátím.

CharlesWard
28.06.2017 3 z 5

Dva akčňáky v jednom. Nic extra, ale v rámci žánru příjemné počtení.

kalache
05.03.2017 4 z 5

...dobrý,jen mě mrzí,že zničil tolik mobilních telefonů...neekologicky!...

Beky
02.02.2017 3 z 5

Zajímavý akční příběh ze zajímavého prostředí se zajímavým námětem. :-D

JosefKomensky
23.07.2016 4 z 5

Hodne mi to chvilkama pripominalo Dannyho partu, nebo treba podfukare ale samozrejme mnohem mnohem brutalnejsi. Taky je to jedna z mala knih, ktera se cte jednim dechem a pri tom v ni neni jedina postelova scena :-). Akorat ten hrdina je hrozny superman a at se stane co se stane je neznicitelny

PAVEL z BRNA
18.07.2016 3 z 5

Velmi napínavá akční kniha ve dvou rovinách byla přečtena jedním dechem. Hrdina byl samotář, což stačilo na to, abych si ho zamiloval a s nadšením se ponořil do tohoto dobrodružství, které stojí za to, i když samozřejmě je to oddechovka, na kterou brzy zapomenu.

mafie 21. století agenti, agentky akční nájemní vrazi

Autorovy knížky