Nervy v čokoládě

Nervy v čokoládě https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272224/bmid_nervy-v-cokolade-77q-272224.jpg 2 16 4

Když devět lidí dělá totéž, tak to není vždy totéž. A u spisovatelů to platí dvojnásob. Devět mladých autorů + jedno téma Nervy v čokoládě = devět osobitých povídek. Každá s jinou příchutí, každá jedinečná a dechberoucí. Ať už budete řešit záhadný kriminální případ, ať už se ocitnete uprostřed nervy drásajícího psychologického dramatu, nebo si jen budete vychutnávat šálek horké čokolády ve společnosti nejlepších kamarádek, jedno je jisté: Bude to pěkně čokoládová zábava!... celý text

Garra
18.02.2022 5 z 5

Znovu čtu... První rozpačitost je ta tam... ale stále hlavně "básním" ... Mimojiné, napsat prózu je mnohem těžší než napsat poezii..
Možná ....
Možná ne..
Ale na provázanost jsem téměř zapomněla. :)

MartinkaSl
30.09.2017 3 z 5

Příjemné odpočinkové čtení. Některé povídky se mi líbily více, některé méně. Každopádně hvězdička nahoru kvůli zajímavě zpracované obálce a kvůli nadpisům povídek.

MissBlack
20.02.2016 2 z 5

Bohužel velké zklamání, z devíti povídek se mi líbily pouze tři, avšak z žádné jsem nebyla upřímně nadšená. Ve srovnání s předchozí sbírkou kafe v pět poměrně velký propad.

medialstar
01.02.2016 1 z 5

Povídky mám ráda, bohužel tato kniha pro mě byla zklamáním. Jednu hvězdičku si zaslouží pouze za povídku Terezy Bělinové, u které jsem se pobavila.