Nepřítel v mé mysli

Nepřítel v mé mysli https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215740/bmid_nepritel-v-me-mysli-92a-215740.jpg 4 113 24

Děsivé splynutí série

< 2. díl

Středoškolačka Vee má mimořádnou schopnost - během stavů bezvědomí se ocitá v těle jiných lidí. Svoje nadání se učí postupně ovládat. Najednou se ale probudí za volantem auta, které se řítí do neznáma. Zdá se, že se někdo „naboural“ do jejího vědomí a snaží se ji ovládnout. Kdo je tento vetřelec?

E.T.007
E.T.007
04.02.2023 4 z 5

Príjemné a napínavé čítanie. Dokonca sa mi to zdalo o čosi lepšie než prvá časť.

petuzla5591
petuzla5591
29.08.2020 5 z 5

Lepší, než první díl. Překvapil mě konec. Vee a Rollinse jsem si oblíbila.

michaela.22
michaela.22
22.04.2020 4 z 5

Dobrý děj, snadné čtení, zajímavá zápletka a překvapivý konec. Bohužel nejsem cílová skupina ale i tak se mi kniha líbila a mohu doporučit.

Avila
Avila
16.02.2020 4 z 5

Nejsem asi úplně cílová skupina pro kterou je kniha napsaná.... ale za mě fajn oddechové a nenáročné čtení. Stejně jako první díl.

Naty838
Naty838
28.01.2020 5 z 5

Přečteno za jeden den. Rozhodně lepší než první díl. A konec byl velmi překvapivý :) no, co víc si přát že? Fakt skvělá kniha, které nemám co vytknout.

Aki12
Aki12
21.09.2018 4 z 5

Příběh je opět velmi čtivý, napínavý a plný nečekaných zvratů. A stejně jako u prvního dílu vás okamžitě vtáhne do děje. Na rozdíl od prvního dílu, je na závěru kladen důraz, tudíž vás finále nadchne.
Kniha je určena spíše milovníkům žánru Young Adult.
Před začátkem čtení, doporučuji přečíst první díl, aby vám zbytečně neunikaly nějaké souvislosti a zbytečně jste si po celou dobu knihy nekladli otázky.

EliJane
EliJane
19.07.2018 5 z 5

Četla jsem i první díl, ale musím uznat, že toto pokračování mě nadchnulo!
Možná to je tím, že je tentokrát postava, kterou Vee miluje nám důvěrně známá?
U knihy jsem se smála, vztekala jsem se, žárlila i plakala. Všechno jsem prožívala s Vee.
Knihu jsem zhltla za dva dny. Nedalo se odtrhnout.
Sice jsem hlavní zápletku odhadla, ale jinak se mi konec líbí.
Stejně tak i autorova zodpovědnost vůči čtenářům, že nám (jak jsem se bála) díky bohu nezabil jednu z hlavních postav.

Pedruska01
Pedruska01
04.02.2018 4 z 5

Jako první díl - ta kniha měla neskutečnou čtivost. Opět se to netáhlo, mělo to švih a napětí. Překvapení z prvního dílu vydrželo i do tohoto. Tentokrát se do příběhu zamotala ještě divnější věc a to taková, že Vee nebyla sama, kdo navštěvuje druhé. Někdo se dostával do Vee samotné. Opět jsem neměla šanci uhodnout, kdo za co může. Padla mnoho podezření, ale nikdy jsem je neměla oprávněná. Tetu Lydii jsem si neskonale zprotivila společně s Vee. Byla podezřelá, co si budeme povídat a nedokázala jsem si ji na konci "usmířit".
Rollins je prostě Rollins. Je to báječnej kluk, ale s tou Annou mi pil taky krev. :D Vůbec by mi nevadilo, kdyby v téhle edici vyšlo ještě něco, jelikož mě to vážně bavilo. Prostě nešla jsem spát, dokud nebudu vědět, co se stalo - což se u mě nestává. Za mě rozhodně velké doporučení. :)

MartinaSladkova
MartinaSladkova
07.02.2017 3 z 5

Slabší než první, ale i tak napínavé. Čekám na další díl.

Layss
Layss
07.12.2016 4 z 5

Četla jsem první díl a ten se mi moc líbil. Na druhý díl jsme dlouho vyčkávala, až jsem to nevydržela a objednala jsem si knihu z e-shopu. Přečteno jsem měla za dva dny. Sice se mi líbil ten první díl více, ale ani tento nebyl špatný. Napínavý byl rozhodně. Asi nebude dlouho trvat a k oběma dílům se zase vrátím.

Miška.Miška
Miška.Miška
18.05.2016 2 z 5

Musím říct že konec této knihy mě opravdu zaskočil a překvapil. Proto dábám dvě hvězdičky, ale jinak mě kniha nezaujala.

M1ra
M1ra
28.03.2016 4 z 5

Mnohem lepsi čtení nez prvni dil, ale zadny zazrak. Na klid a relaxaci skvele.

JanaT.
JanaT.
17.03.2016 4 z 5

Tyhle knížky jsou jako čokoládové pralinky. Víme sice, že existuje i kaviár nebo nějaké příšerně zdravé ovoce v biokvalitě, ale stejně po nich sáhneme, smlsneme je a máme chuť na další...

maličkán
maličkán
14.03.2016 4 z 5

Příjemné oddychové čtení, řekla bych spíše pro mladší generaci. Nicméně i když již nejsem nejmladší, kniha mě zaujala a byla jsem zvědavá na pointu. A taky že překvapila.

Mixxa
Mixxa
23.02.2016 5 z 5

Pokračování bylo plynulé, rozhodně ne kýčovité. Knížka se četla dobře a rozhodně ji doporučuji! Ale pokud jste nečetli ten první díl, tak se na ni ani nekoukejte, jinak dost věcí nepochopíte ;-)

katule1992
katule1992
04.01.2016 4 z 5

Byla jsem hrozně ráda, že jsem v levných knihách narazila po čase i na druhý díl a opět jsem doufala, že to bude ta samá super oddychovka jako první díl. A měla jsem oěpt pravdu. Lehké čtení pro YA, ale tentokrát se zajímavější zápletkou. Musím říci, že já jsem bohužel zmílila v hádání, kdo je tentokrát strůjcem všech dějů, ale asi proto mě kniha bavila. Takže u mě zase palec nahoře nadějné spisovatelce oddychové četby.

minimonisek
minimonisek
01.06.2015 4 z 5

Kniha mě bavila stejně jako první díl. Připomíná mi trochu sérii Stopy hrůzy. Příjemné počtení.

en.bee
en.bee
09.04.2015 5 z 5

Úžasná kniha. :)

Mikik
Mikik
02.01.2015 4 z 5

Líbilo se mi to stejně jako první díl, nebylo to kýčovité pokračování a to je důležité. Pěkná zápletka a do poslední chvíle člověk podezřívá někoho jiného.:-)

Carmichael
Carmichael
12.10.2014 5 z 5

Precteno za necele ctyri hodiny. Druhy dil bezpochyby mnohem lepsi...

Jill Hathaway
americká, 1980
2012  77%Vidím to, co vrah
2013  82%Nepřítel v mé mysli

Kniha Nepřítel v mé mysli je v