Nenávist až za hrob

Nenávist až za hrob https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148796/bmid_nenavist-az-za-hrob-PCO-148796.jpg 4 475 57

Noční lovci série

Cat společně se svým upírským milencem Bonesem dál pomáhají zvláštnímu oddělení Národní bezpečnosti v lovu nebezpečných nemrtvých bytostí. Situaci komplikuje to, že Cat, napůl člověk a napůl upír, začíná být jako Zrzavá smrtka až příliš proslulá, a navíc s ní má stále ještě nevyřízené účty její biologický otec, sadistický upír Max. K tomu všemu dostane Bones nečekanou nabídku, která se jen tak neodmítá. Jeho Velmistr, starý egyptský upír Mecheres, mu předá část své moci a navždy tak propojí jejich klany. Za všechno se ale musí platit a rovněž tato na první pohled skvělá šance v sobě skrývá nebezpečí, které může znamenat nejen odloučení, ale i smrt.... celý text

Romány , Fantasy , Dívčí romány

Vydáno: , Fantom Print

At Grave's End , 2011

Artep071
21.01.2024 4 z 5

U toho se opravdu nemusí myslet :) je to akční a sem tam si to udrží sarkasmus a vtip, což oceňuji.

Senza Jenka
27.09.2023 4 z 5

(SPOILER) Do týmu nám přibývají upíři a není to jen tak ledaskdo. Velký šéf se podělí o svou moc a jeho důvody jsou zjevně ryze soukromé. Max se pokusí zabít vlastní dceru a pokus nahradit Cat v roli návnady tragicky selže. Rodney boduje u Justýny.
Základna se stěhuje a schyluje se k válce mezi klany.
Patra sahá k nečisté hře, Bones je možná mrtvý a Cat musí převzít vedení.
Jo, je to akční, děj se nevleče. Nepostrádá to myšlenku, ale nic vyloženě hlubokého v tom nehledejte. Je to prostě zábava.
Jen mě trochu irituje to oslovení, co používá Bones.

petraj30
19.09.2023 3 z 5

Pomalu se začínám ptát sama sebe, co v těch dalších dílech ještě může být. Možná tak jedna dvě záležitosti, ale to je vše. Myslím, že do sedmičky to bude už jen zbytečně nafouklé a překombinovaně překombinované. Krvavé scénky už působí jako parodie a napětí se úplně vytratilo. Snad to nezabalím předčasně, ale jde to z kopce.
Je mi líto, že mám poněkud odlišný názor než ostatní.

eliska2126
11.12.2022 5 z 5

Série Noční lovci patří k mým srdcovým záležitostem. Jako mladší jsem na ni chodila do knihovny, proto je pro mě teď taková nostalgie znovu číst po letech znovu příběh Cat a Bonese.

Toto je v pořadu už třetí díl, proto se zde nebudu rozepisovat o ději, abych nevyspoilerovala předchozí díly. Postavy Cat a Bonese jsou za mě jedny z nejlépe napsaných postav, které jsem kdy četla. Občas mám v knihách problém, že vztah mezi hlavními postavami je plytký a chemie trochu pokulhává. Ale tady? Mezi Bonesem a Cat to jiskří jako blázen a jejich vztah je opravdu uvěřitelný.

Kniha je vlastně Urban fantasy, takže děj je zasazen do našeho světa. I tak ale zjišťujeme, že v našem světě je hromada dalších bytostí, které rozhodně lidmi nejsou. S každým díle roste napětí a čekáte, co dalšího budou muset Bones a Cat překonat.

Za mě jedno obří doporučení. Já tuhle sérii prostě miluju a určitě to není naposledy, co ji čtu.

JerryDexter
25.01.2022 4 z 5

Příběh poloviční upirky Cat se rozjíždí stále zběsilejším tempem. Díl od dílu mě baví víc a víc.

Dani3
25.08.2021 3 z 5

(SPOILER) Tento díl se mi líbil zatím ze všech nejméně.
Partička upírů, lidí, ghúlů a jiných nemrtvých se neustále stěhuje z místa na místo, vždy to tam rozcupují na kousky a zase se posunou dál.

Ano, třetí díl je nadupaný akcí, ale možná až příliš. Bylo až úsměvné, kolik srdcí tu je probodnuto stříbrem, a přesto jsou postavy pořád ve hře.

Evule114
19.07.2021 5 z 5

Tento díl byl za mě prozatím nejlepší. Nadupaný akcí a napětím. V jedné chvíli si ze čtenáře autorka ,,utahuje", aby přidala na dramatičnosti, ale můžu říci, že i mě na chvíli dostala. Jen tak dále, těším se na další díl.

Luigi1
14.06.2021 5 z 5

Pěkně napsané .Jedeme z kopečka.

havrmoni
08.10.2020 4 z 5

Vrátila jsem se k této sérii po roce a hned jak jsem začala číst, tak jsem si říkala, že to snad zase odložím. Pak jsem si řekla, že když jsem přelouskala tolik dílů Anity Blake, tak tohle dám taky. A ejhle, přišla jsem tomu na chuť. Docela mě to bavilo. Sice mám radši Tatea než Bonese, ale to je můj problém :)) Takže jdu do dalších a nechám se překvapit co bude dál.

Kudík
24.07.2020 5 z 5

Tento díl mi asi přišel nejvíc nadupaný akcí. Ať už setkání s "tatíkem", všechna ta zrada, pak všechna ta úmrtí. Konečně se dostávám k tomu, co jsem omylem četla v prvním díle ze série "Svět nočních lovců", a proto nejsem tak překvapená.

Evka3814
14.10.2019 5 z 5

Páni,no bulela jsem jak želva:) ,ale Bones to dal....TVRĎÁK:))

denniys
27.12.2018 3 z 5

dalo by se říct, že jsem tuto knihu považovala za dosud nejlepší díl série.. ( pozor, malý spoiler) obzvlášť po smrti jednoho z hl.hrdinů, jsem se těšila, co bude dál..a pár kapitol a WTF??!! mrtvý hrdina žije..to bylo asi největší zklamání, ačkoliv jsem mu smrt nepřála..ano, je v této knize dost akce, ale taky smrdí cukrem..každé zranění zachrání krev, takže se o postavy nemusím bát vůbec..konečně i Justýna se začíná chovat celkem normálně...kdyby nebylo onoho zmrtvýchvstání, přidala bych hvězdu, jelikož mě to při tomto počtu stran celkem bavilo, takhle ale pořád 50/50

Áňa 998
20.09.2018 4 z 5

Další díl byl ještě lepší než ten předchozí, těším se na čtyřku :)

ht.lenicka
27.12.2017 5 z 5

Opět jsem knihu přečetla jedním dechem. Mělo to spád, žádné zdlouhavé vykecávání a hned do akce. Prostě paráda

paprika75
16.12.2017 4 z 5

Pokračování v obvyklém stylu ... trochu to přitvrdilo na více frontách. Cítila jsem podobnost na několik jiných fantasy sérií, ale to nemohu hodnotit, protože to byla moje volba, v jakém pořadí je budu číst. Vyhlašuji sázku ... bude z Justýny upírka nebo ghúlka ??? :-) 3-4*

jitka7
22.11.2017 4 z 5

Na knížkách se mi líbí to, že přestože je tam hlavní děj, tak je tam i hodně dějů mimo a to je super, protože se člověk dozví hodně nových věcí, ale hezky postupně. Navíc se slibně vždycky rozvíjí děj hlavní. Je to originální. Vedlejší postavy jsou naprosto boží, já třeba strašně žrala Vlada :)

TerezaMondeková
16.11.2017 5 z 5

Další úžasný díl. Nic nechybělo... nebezpečí, láska, překvapení... Okamžitě jdu na další díl.

Ferum
18.10.2017 5 z 5

Od této série se nemohu odtrhnout.

kyklop123
06.03.2017 5 z 5

Super díl, kde se velmi zajímavě začínají prohlubovat vztahy mezi postavami a tvoří se i nové. Asi pro mě druhý nejlepší z přečtených 5 zatím.

Laf
05.03.2017 5 z 5

Skvěle napsané a navíc se neustále něco děje, takže čtení jde úplně samo. Doporučuji :)

upíři erotika městská (urban) fantasy

Jeaniene Frost
americká, 1974
2012  88%Na půl cesty do hrobu
2011  85%První rudá kapka
2011  86%Věčný polibek temnot
2013  89%Nenávist až za hrob
2012  89%Jednou nohou v hrobě

Kniha Nenávist až za hrob je v