Hříšnice

Hříšnice https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344249/bmid_hrisnice-bVC-344249.jpg 4 106 24

Nemravné nevěsty série

Náhodné setkání mladé vdovy s dluhy na krku a zatvrzelého mizery s hraběcím titulem nemůže skončit jinak než vášní, která jim vyrazí dech… Diane, hraběnka z Cameronu zůstala po smrti manžela opuštěná, bez prostředků a v cizí zemi. Když tahle kráska s havraními vlasy málem propadne beznaději, potkává Olivera Warrena, markýze z Haybury. Flirtující a nebezpečně přitažlivý Oliver je pro Dianu vším, čím pro ni manžel nebyl. Jejím přáním je alespoň na chvíli okusit pravou vášeň a užít si život. Utajený románek s Oliverem v ní probudí smyslnost a touhu… ale když ji milenec opustí, jediné, co Diane cítí, je nenávist a touha po pomstě! Hraběnčin návrat do Londýna vyvolá ve společnosti rozruch. Najde si nového bohatého manžela, aby ji zabezpečil? Nebo bude truchlit a utápět se v žalu? Její rozhodnutí všechny překvapí – Diane totiž plánuje, že v rodinném sídle založí exkluzivní klub pro pány. Nikdo však není proměnou hraběnky šokován víc než Oliver. Přestože hrozí, že Diane prozradí jeho tajemství, Oliver se rozhodne jí pomoci. Notorický hráč a sukničkář markýz z Haybury vloží své jmění do riskantního podniku, aniž by si uvědomoval, že ve hře je mnohem víc… Tentokrát je totiž v ohrožení jeho srdce!... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

A Beginner's Guide to Rakes , 2011

cukrovka
18.12.2023 3 z 5

Trochu nudná romatika. Námět byl zajímavý, ale v příběhu nebylo moc zvratů a ani mezi hlavními hrdiny to moc nejiskřilo.

miruska1
22.02.2023 3 z 5

Zajímavý námět na příběh. Ale četlo sa mi to ťažko, hodně zbytečného textu. Ještě že se objevil švagr, jináč by to byl příběh o ničem, takto vznikla aspoň malinká zapletka..... Nevím čím to je, ale čím novější knihy tejto autorky, tým se to čte hůř a hůř....

Červená33
19.07.2022 3 z 5

Jak mám autorku ráda, tak tuhle knihu jsem dočítala silou vůle. Oba hrdinové s morálním škraloupem, strašlivě tvrdí k sobě i okolí - to by bylo ok, ale vše bez stopy humoru a tak je v rámci žánru drsná, ale na dobové drama je to zase moc romanťárna.
A vůbec jsem nepochopila proč chtěl kvůli Vídni Oliver zničit Dianu? Vy to víte?

uminaa
03.05.2022 4 z 5

Kniha sa mi dobre čítala. Hlavné postavy neboli tuctové a naozaj ma bavili. Zápletka bola originálna. Teším sa na pokračovanie série :)

petulkapeta
16.04.2022 5 z 5

Tohle ho donutilo uprchnout. Ne zcela výjimečný sex, ale touha být v její blízkosti, která ho zcela pohlcovala. Touha ji potěšit, vzít na svá bedra všechny její problémy, obavy a neklid, které se jí zračily v očích.

Diane byla skvělá,nasmala jsem se s ni a ani Oliver nebyl takovy jak ze začátku se zdalo a ty kousky co tropil aby byl s ní mě nekdy dost pobavili

johana3160
10.11.2021 4 z 5

Zacatek a konec super, prostredek mozna az moc natahovany. I tak je kniha jedna z tech lepsich, a i pres ostatni komentare ja si zase az tak stezovat nemuzu. Libilo se mi, ze hrdinka neni ta typicka debutantka, jako hrdinky vetsiny ostatnich pribehu z tehle doby (aspon co jsem cetla ja). Hrdina uz nebyl tak originalni, ale i tak to bylo fajn.

kkeisha
19.02.2021 4 z 5

Konečne nejaka originálna zápletka. Veľmi sa mi páčila aj keď niektoré debaty mohli byť kratšie. Ten záver sa veľmi rýchlo a fádne vyriešil, ale inak príjemné čítanie.

Terisek99
20.11.2019 3 z 5

Neurazila ani nenadchla.

avalonek
22.10.2019 3 z 5

Po komentářích jsem se bála,aby se to vůbec dalo číst a ono celkem dalo.Sice to bylo opravdu zbytečně dlouhé,ale příběh nebyl nakonec tak špatný.Zajímavý námět,kdy se v té době hlavní hrdinka stane majitelkou herny,což muselo být velice obtížné.

kacaaba
19.06.2019 3 z 5

Tak pro mě asi nejslabší kniha od této autorky. Nebyla špatná, příběh zajímavý, trochu něco jiného, ale prostě to nebylo to, na co jsem zvyklá z prvních sérií.

wendy944
26.02.2019 2 z 5

dodra nenadchne neurazy za trři

munka
17.10.2018 2 z 5

Pekné rozbehnutie série. Mám rada knihy Suzanne Enoch, ale táto má veľmi nenadchla. Už som čítala aj lepšie.

laura
08.10.2018 1 z 5

Vzhledem k hodnocení předešlých knih od S. Enoch nemůžu jinak, než dát pouze jednu hvězdičku... Tahle kniha je asi nejslabší ze všech, co jsem četla (a že jsem četla většinu jejích románů). Četlo se snadno, o tom žádná, ale ději i hrdinům chybělo jiskření, smysl pro humor, kterého si na knihách této autorky cením a kvůli němuž se na ně vždycky těším. Tady jsem se nezasmála snad než jednou. A protože jinak je kniha podle osvědčené šablony, ničím nepřekvapila, ničím nenadchla. Prostě se jen dobře četla, asi jako když si čtete o počasí...

Mergirus
29.08.2018 2 z 5

Knížka, která neublíží, ale ani nenadchne. Kdyby byla o něco tenčí, nezlobila bych se.

Adelin239
23.08.2018 5 z 5

Já nevím, co jiného říct....jednoduše se mi tato kniha moc líbila! Trochu jsem se zdráhala si ji sice přečíst, díky předchozím komentářům, ale nakonec jsem se to udělala. Rozhodně nelituji. Pár děl jsem už jsem od této autorky přečetla, ale tahle se mi prozatím četla i líbila nejvíc. Diane, ctižádostivá a nevzdávající se žena, která se sama probojovala zpět na vrchol. Samozřejmě díky menší pomoci šarmantního darebáka Olivera. Jejich vzájemné popichování mi hned zlepšilo den.

jaspis
25.03.2018 2 z 5

Já na ty historické romance prostě nejsem, pořád se to motalo dokola, kdyby byla kniha o půlku tenčí, ničemu by to neuškodilo.

ptavichripkaa
14.03.2018 4 z 5

Průměrná kniha. Téma dobré, ale nějak mě to úplně nedostalo.

Enny4
06.03.2018 3 z 5

Knížka mě moc nebavila, dočetla jsem ji jen proto, že tuto autorku mám ráda. Oba hlavní hrdinové si nezískali mé sympatie. Tím jak se seznámili a hned skončili v posteli, násedný Oliverův zbabělý útěk od Diane kdy nebral ohled na její city ani na to, co s ní dál bude přestože věděl v jaké se nachází situaci... Nedivím se Diane že se chtěla pomstít a vydírat ho. Zvláštní děj knihy, to otevírání klubu ženou se mi zdá v té době nereálné... Dávám tři hvězdičky a doufám že další díl této série bude lepší :)

isner
15.02.2018 5 z 5

Knížka je skvělá, Diane je nádherná a dokáže si poradit a prosadit se, i když zůstala bez peněz, Oliver je nejdřív pěkný srab, ale pak si přizná pravdu. Ten konec mě trochu zaskočil /myslím s tím Napoleonem/, ale budiž... Mám knížky od Enoch moc ráda, třeba Anglický hrdina nebo Pokořený svůdce jsou taky skvělé.

Samira
20.11.2017 3 z 5

Suzanne Enoch má nesporný talent a její knihu V moci lásky musím v žánru hodně vyzdvihnout. Doufala jsem, že první kniha nové série bude podobným milým a výborně napsaným a hlavně jiskřivým dílkem.
Potenciál určitě má, i když celá zápletka je značně nereálná, ale to bych jí dejme tomu v rámci žánru odpustila. Bohužel v ději nenajdeme kromě otevření klubu a vztahu hrdinů jiné zvraty či děje a hlavní dvojice knihu samotná neutáhne. A to hlavně proto, že nejsou oba až tolik sympatičtí a také jim to prostě mezi sebou moc nejiskří.
Průměrné čtení, které nebylo úplně špatné, ale ani zdaleka neoslní!