Někdy příště - komplet

Někdy příště - komplet https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345881/bmid_nekdy-priste-komplet-fXG-345881.jpg 5 1 2

Tom Kendall odjakživa toužil po úspěšné firmě a šťastné rodině. Jak postupem času zjišťuje, skloubit obojí je velice náročné, ne-li nemožné. Jeho stavební společnost KenTom sice patří mezi nejlépe prosperující firmy v okolí, ale cena za úspěch je příliš vysoká. Co vše bude muset Tom podstoupit, aby si uvědomil, na čem v životě doopravdy záleží? Kdo nebo co mu může pomoct najít způsob, jak jít dál, když se jeho dosavadní svět náhle ocitne v troskách? Kompletní, aktualizované vydání trilogie Někdy příště – příběhu o úspěchu a tragédii, zoufalství a naději, víře a odpuštění.... celý text

TamaraKrejčí
12.02.2018 5 z 5

No, pane Tomane, doufám, že se brzy ozvou další čtenáři této kompletní série vaši knihy Někdy příště...prostě krásné čtení i pro nevěřící Tomáše..hodně mi vaše kniha dala a těším se na další, na Anděla

TamaraKrejčí
06.02.2018 5 z 5

Nechápu proč tu tato kniha nemá žádné komentáře??
Mám celý komplet, přečetla jsem první "díl" a musím napsat, že je to výborné čtení. Rozhodně doporučuji a jen jednu výtku mám..autor pan Tomáš Toman mohl klidně příběh posadit do naší země, našich krajů..je neuvěřitelné jak jsem chápala hlavní postavy, jak Toma, tak jeho ženu...mám husinu a jdu na další "díl"
A snad se brzy objeví další komentář

Tomáš Toman
česká, 1990