Nejlepší věc, která se mi nikdy nestala

Nejlepší věc, která se mi nikdy nestala https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/264387/mid_nejlepsi-vec-ktera-se-mi-nikdy-nest-dqQ-264387.jpg 3 135 37

Všichni si pamatují svou první lásku. A Holly si rozhodně pamatuje Alexe, přestože tehdy na gymplu své skutečné city z nejistoty maskovala přátelstvím. Navíc pak usoudila, že láska není o tom, abyste skočili po prvním hezkém klukovi, který se vám namane, a ani pubertální sny o cestování se nutně nemusí splnit. Pak se odstěhovala do Londýna a začala pracovat jako sekretářka. I když je fakt, že si není až tak jistá, jestli tajné milostné schůzky se šéfem jsou zrovna to pravé. Ale co když ty středoškolské city úplně nevychladly? Alex se hodlá naplno věnovat svému vysněnému povolání. Rozhodl se pro nový začátek ve velkoměstě a je si téměř jistý, že přestěhování do Londýna nemá vůbec nic společného s Holly, jeho bývalou tajnou láskou. Téměř. Jak člověk pozná, že to takhle mělo být…, nebo že tohle se vlastně nikdy nemělo stát? Je možné, aby mezi mužem a ženou existovalo čisté přátelství? Anebo platí, že kamarád taky rád?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Jota

The Best Thing That Never Happened To Me , 2014

madem
28.06.2021 1 z 5

Tohle a přirovnat to k Lásce nebeské? Ani náhodou. To je urážka a velká. Tato kniha je tak dlouhá, Alex nudný a Holly divná a vy chcete, aby to skončilo. Bohužel to nekončí a nekončí a nekončí.

Jonna
05.03.2021 2 z 5

S touhle knihou jsem se asi věkově minula. Možná by mě víc bavila, kdybych ji přečetla do 20 let. Možná. Skutečně nenáročná kniha, u které už na začátku víte, jak to dopadne. Škoda peněz.

_Michelle_
04.04.2020 2 z 5

Extrémně zdlouhavá, utahaná a poměrně nudná kniha s absolutně jasným koncem, který lze dovodit již na prvních stránkách. Jelikož se snažím knížky, pokud to je jen trošku možné, dočítat, tak jsem ji skutečně přečetla. Byl to však boj a přemáhání. Často jsem se přistihla, že počítám, kolik stránek mi chybí do konce a současně přemýšlím, co budu číst, až tuto nepovedenou věc v krásném přebalu zaklapnu. Pozn. vůbec mi nepřipadalo, že postava Alexe může být muž. Vyznačoval se totiž jakousi ufňukaností a podivným přemítáním o tom, co bylo, co mohlo být a co asi bude, když... Nedokážu si tyto profilové vlastnosti spojit s žádným živoucím heterosexuálním mužem. Nebyl to prostě můj šálek čaje. Další případný počin od těchto autorů už si nepořídím, i kdyby byla kniha zdarma a měla opět podobně hezkou obálku. Co dodat závěrem: "Chcete si opravdu něco pěkného přečíst? Pokud ano, tak sáhněte po něčem jiném".

Kristy.Seb
24.03.2020 4 z 5

Dva kamarádi z dětství, kteří si v mládí nedokázali přiznat vzájemnou lásku.
Obdivuju Holly jak se ze dne na den sebrala a na rok odjela do Austrálie.

Nina291
14.03.2020 3 z 5

Oddechovka která neuchvatí

Pralinka1910
03.01.2020 2 z 5

I když je tema vtipne zpracováno, knihu protkava svěží humor a neotrepane postřehy dej se neuvěřitelně vlece. Nepamatuji si knihu, která by se takto zoufale vlekla. Proto se téměř nedá přečíst.

Lejdus
15.12.2019 3 z 5

Kdyz jsem si precetla ty negativni komentare, tak jsem se i trochu bala, ze to pro mne bude ztrata casu. Ale kdepak. Kniha se mi cetla krasne, konec byl samozrajme krasny, i kdyz autori pekne ctenari motali hlavu a do posledni chvile se nevedelo, jak to teda bude. Musim se priznat, ze posledni stranky jsem hodne preletla a dukladne neprocetla, protoze jsem uz tak byla napjata, jak vse dopadne.. pozitivne hodnotim psani kapitol z pohledu zeny a muze oddelene, jdou videt odlisnosti, jak kazde pohlavi stejne veci prebere zcela jinak nez ten druhy.

Talys
23.02.2019 1 z 5

NJn:-(

oolinkaa
19.06.2018 2 z 5

celkem slabotina, úplná oddychovka. zas tak mě příběh nechytnul, už to asi není můj žánr, přesedlala jsem na krimi a psychothrillery.. , takže jsem chvilkama přeskakovala stránky

anibeni
01.03.2018 3 z 5

Pohodová oddychovka, takto jednoduše bych charakterizovala tuto knihu...

cibulka 8
27.10.2017 4 z 5

Pohodové, příjemné, vtipné ... Proč ne?

Ellesime
16.06.2017

Na straně 160 končím, je to nuda. Ty nadšené vžkřiky na zadní straně obálky, jak je kniha vtipná a romantická, rozhodně neodpovídají skutečnosti. Nebo alespoň do půlky ne, a jestli se to dál změní, rozhodně nemám v plánu zjišťovat. Hodnotit nebudu, když jsem nedočetla, ale můj komentář asi mluví za vše.

jluky
13.04.2017 3 z 5

Miestami zdĺhavé, ale ináč milé - romantické......Taký priemer /3+++/

AnetV
10.04.2017 3 z 5

Čekala jsem něco na způsob Lásko,kde jsi? Ale bohužel, tohle byla nuda, za pěknou obálku 3 *

luciefeix
16.03.2017 2 z 5

suché a vleklé a celkově o ničem

Litocha
25.01.2017 3 z 5

Nevím. Knížka neurazí, ale na mě je dost utahaná. Na více než třech stech stránkách se toho vlastně moc nestalo. Zvláště pohledy do minulosti byly až na řídké výjimky na jedno brdo. Holly sebou nechala nějak dlouho manipulovat, Alex mi byl sympatičtější.

blazkoma
05.10.2016 4 z 5

Nejvíc mě zaujalo, že knihu napsali dva lidé a všechny kapitoly do sebe přesto perfektně zapadají. Je to milá romantická komedie o první lásce, promarněných příležitostech a druhých šancích. Místy byla kniha možná trochu zdlouhavá, ale to mi nijak nebránilo, abych se do příběhu ponořila.

her.da
19.09.2016 2 z 5

Přišlo mi to nekonečné a naivní. Ale vydržela jsem do konce.

bookwarmerka
22.07.2016 2 z 5

Kniha mě z počátku vůbec nebavila. Podle mě se to pořádně rozchodilo až ke konci a knihu jsem neustále odkládala...

Leniiis
22.05.2016 4 z 5

Příjemný čtení :) taková ta typická romantická komedie, která je občas potřeba k odreagování a pobavení.

Autoři knihy

Laura Tait
britská
Jimmy Rice
britská

Kniha Nejlepší věc, která se mi nikdy nestala je v