Nejlepší přítel člověka je mol

Nejlepší přítel člověka je mol https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112583/bmid_nejlepsi-pritel-cloveka-je-mol-jjJ-112583.jpg 2 13 4

Známá česká publicistka Magda Jogheeová za svůj život napsala pěknou řádku fejetonů – byly publikovány v Mladém světě, Lidových novinách nebo v Mladé frontě, nyní vycházejí v týdeníku ONA Dnes. Doba jejich vzniku je sice různá, obsah ale nadčasový. Autorka se umí vtipně a s nadsázkou podívat na nejvšednější jevy našeho každodenního života a najít v nich něco víc, dokáže si pohrát s jazykem, potěšit neobvyklou slovní hříčkou, pobavit.... celý text

květáček
20.03.2023 1 z 5

Takové zbytečné čtení, už jsem chtěla vůbec nehodnotit, ale zas na druhou stranu, snaha byla :) Nevím proč byly fejetony vůbec vydány jako kniha. Hodí se tak do přílohy nedělních novin.

novina
08.01.2019 3 z 5

Taková nenáročná oddechovka. Fejetony byli krátké, což bylo fajn. Některé mě pobavily, některé nikoliv.

Podpovrchem
30.04.2016 2 z 5

Oddychové čtení, hravé, ale ničím nepřekračující průměr, fejetony postrádají hloubku a z celé knihy je nejlepší asi jen samotný název.

skulenka
13.10.2012 3 z 5

Krátké fejetonky k pobavení, velmi oddychová četba.

fejetony

Magda Jogheeová
česká, 1953
2011  48%Nejlepší přítel člověka je mol
2014  81%S kabelkou kolem světa a kompostu
2017  74%Je na kostele stále pět?
  0%S kompasem kolem světa a kolem kompostu

Kniha Nejlepší přítel člověka je mol je v