Nejlepší příběhy o koních

Veselé, dramatické i dojímavé příběhy ze světa koní vyprávějí světoznámí autoři. Soubor osmnácti příběhů o koních od autorů z Anglie, Irska a Severní Ameriky uspořádaných Leslie O´Marovou s úvodní povídkou od Johna Francoma

http://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31167/nejlepsi-pribehy-o-konich-31167.jpg 3.815

Best Horse Stories (1991)

Literatura světová, Povídky
Vydáno:, Ivo Železný

azertaaz

Moc hezká kniha, i když mě ten název zase tak moc nesedí. Ano, některé příběhy byly o koních, ale některé zase jen o lidech, kteří se nějak motali kolem koní. Třeba někam na koni jeli. Víc by se mi tam hodili příběhy, kde kůň je hlavní postava, ale jinak se kniha dobře četla. Takové to klasické oddechové čtivo na dovolenou.

rarášek
21.02.2016

Moc se mi tahle kniha povídek líbila. Nejvíc mě potěšila ta poslední povídka, která je z knížky Černý krasavec, protože tuhle knížku mám strašně ráda. :)

Fiona

Zklamalo mne, že autorem nebyl sám Herriot, ale nakonec to tak nevadilo, příběhy byly pěkné, koně mám ráda...a nevím, co mne tak udivuje, kůň byl právě to zvíře, jehož léčbu Herriot vždy raději přenechal Siegfridovi :)

Lusa

Krásné příběhy, některé byli zábavné, jiné byli dojemné, některé prostě svým způsobem roztomilé.

mám tu knihu doma 10 let, ale terpve až teď jsem se k ní dostala, a docela lituji, že jsem nepříšla dřív na to, že jsem udělala dobře, že jsem si jí koupila.

koně

Autoři knihy