Něco z Fulghuma I / From Fulghum I

Něco z Fulghuma I / From Fulghum I https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41266/neco-z-fulghuma-i-fr-41266.jpg 5 27 3

Něco z Fulghuma série

Průřez dosud napsaných knih Roberta Fulghuma vydaný jako zrcadlová četba (bilingvní vydání). Kniha je dobrá pro ty, kteří Fulghuma vidí poprvé a chtějí vědět, o co jde, ale i pro ty, kteří se do něj zas a rádi začtou znovu a chtějí si to zkusit anglicky s jistotou, že přinejhorším stačí kouknout na protější stránku.

Literatura světová Učebnice a slovníky
Vydáno: , Argo

From Fulghum I

Bustedka
07.05.2022 4 z 5

Když se učíte anglicky, je bilingvní vydání super. Někdy bych věty přeložila jinak, ale i tak jsme se pochopili.

Makropulos
18.09.2016 5 z 5

Kromě Roberta Fulghuma mě nadchlo to, že je kniha dvojjazyčná, tak jsem si mohla vychutnávat jeho jazyk a když jsem si nevěděla rady, tak jsem se mohla "poradit" s překladateli. Zajímavé je, že někdy jsem na překlad měla trochu jiný názor, ale možná o to víc obdivuji práci překladatelů, že si vždy umí poradit s překladem autorových myšlenek.

Andulino
20.10.2014 5 z 5

Můj oblíbený Fulghum v kombinaci s mou milovanou angličtinou - knihu jsem si užila, několikrát se zasmála, několikrát zamyslela a celkově hodnotím velice pozitivně! :)