Nechci, abys odešel

Nechci, abys odešel https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20893/nechci-abys-odesel-20893.jpg 4 16 3

Příběh sedmnáctiletého Marka, kterého rodiče posílají o prázdninách za babičkou. Určeno pro mládež a dospělé. Ač je Markovi sedmáct let, nemůže rozhodovat o tom, kam pojede na prázdniny. Kvůli reparátu ze španělštiny ho rodiče posílají na vesnici k babičce. Potkává Nikolu, která ho učí jezdit na koni. Jejich kamarádský vztah se postupně začíná měnit v milostný. Nečekaně se ztratí Stříbrný lysáček, kůň, na kterém se Marek učil jezdit. Jak to všechno dopadne? Najde se tento koník? Zůstane Nikola jen letní zapomenutou láskou? Vrátí se Marek ke své dívce Daniele? ... celý text

Pavouček2
Pavouček2
13.04.2020 4 z 5

Pěkné letní jednohubkové počtení. Knihy od Stínila mě baví, jen škoda, že jsou všechny tak hubené. Doufám, že časem napíše i delší román z rodinného života :-)

Ann98
Ann98
24.02.2018 5 z 5

Příjemné čtení. Typická oddechová knížka. Prázdniny, láska, koně, co víc si přát. Příběh pojednává o téměř dospělém Markovi, kterého rodiče posílají o prázdninách za babičkou. Pokud se nemýlím, tak je to autorova první knížka, která se odehrává na venkově.

1v8na
1v8na
27.08.2014 3 z 5

Kniha byla hodně oddechová, taková pohodová četba

Kniha Nechci, abys odešel je v