Navždy po francouzsku

Navždy po francouzsku https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326670/bmid_navzdy-po-francouzsku-D4Y-326670.jpg 4 120 30

Láska po francouzsku série

Sara má před sebou pět svateb – jen tu vlastní ne. Snoubenec Gavin totiž zbaběle utekl. Nechal jí na krku chátrající francouzský zámeček, z něhož chtěli vybudovat místo pro romantické svatby. Bez peněz a bez přítele v cizí zemi, jak se jí podaří zvládnout takový průšvih? Román Fiony Valpy Navždy po francouzsku je pro čtenáře už třetím setkáním s přáteli z malé francouzské vesničky, kde se setkává britská a francouzská nátura, humor a šarm, dojetí i splněné sny.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

The French for Always , 2014

knihovnička007
27.03.2022 3 z 5

Jednoduchá, odpočinková kniha se spoustou romantiky :)
Více v recenzích nebo na FB Tučňákův knižní svět.

Szilvia1
13.12.2021 4 z 5

Třetí a poslední část této série je trošku lepší,dějou se aspon tady ty svatby,ale je to přědvídatelné knížky(všechny tři díly),ale je to odpočinková a pohodová četba.Četlo se pěkně,děj je pěkný.Autorka má i jiné,lepší knížky.

m_martina
19.10.2021 4 z 5

Poslední kniha se mi líbila zase podobně jako ta první, proto ji hodnotím čtyřmi hvězdami. Ale žádný velký zázrak tahle trilogie není. Mám romantiku moc ráda, ale jsou daleko lepší knihy.

kopeceli
29.09.2021 3 z 5

(SPOILER) Skvělý nápad se svatbami a zámkem. Výborně popsaný padouch. Ale… Ta romantická linka nudí. Všechno odsýpá tak dokonale, ta stará babka s holí se nejen spustí do sklepa a taky se vyškrábe ven, ona dokonce vyleze po schodech do podkroví. Záchrana ve chvíli, kdy se zastavilo srdce - to je násilí na citech čtenáře. Ta kniha by nebyla špatná, ale aby měla děj, samozřejmě strhující, je ta druhá polovina knihy moc předimenzovaná. Mě nudila tak, že jsem ji dočítala těžce.

Knihomolka97
22.07.2021 3 z 5

Moc pěkný, romantický příběh odpočinkového rázu, odehrávající se v krásném prostředí. Miluju příběhy, které se odehrávající ve Francii, takže jsem si i tuto jednohubku nemohla nechat ujít.Urcitě se mi líbila a jsem spokojená, protože splnila má očekávání, hodnotím ji jako takový lepší průměr. Na odpočinek ideál, ovšem v porovnání s jinými příběhy trochu slabší.
3,5/5

MišusWinner
16.04.2021 4 z 5

Myslela jsem si ze mě knížka bavit nebude, ale bavila. Chvílemi děj nic moc ale těch pár zápletek to vylepšilo. Když jsem několikrát si už říkala ze asi vím jak to dopadne tak to vždy bylo jinak.

SSTknihy
02.02.2021 3 z 5

Pohodovka provoněná sluncem francouzského venkova s nádechem svatební romantiky. I když – ono to organizování svateb vlastně žádná romantika není, zvlášť když se jich sejde hned několik najednou, a do toho musíte řešit vlastní problémy nejen s láskou. Oddychovka, u které se nemusíte bát, jak to skončí, protože je to vlastně jasné, že? :-)

terka95
05.07.2020 4 z 5

Nenáročné čtení ideální na léto..žádné zvraty, děj poklidně plyne..za mě 3,5* :)

ivca84
13.04.2020 5 z 5

(SPOILER) příběh se odehrává na jihu Francie kde si Sara a Gavin chtějí splnit svůj ale osud jim připravý jiné karty

Doubravka1975
16.03.2020 5 z 5

Pěkná, romantická jednohubka

karin4338
04.03.2020 5 z 5

Krásna romantika....dobre padlo. :D

Fzuzik
24.02.2020 3 z 5

Za mě nejlepší kniha od autorky. Opět stejný scénář, kdy se Angličanka ocitne v nesnázích a Francouzský gentleman ji ukáže nový směr v životě.
Kniha díky více osudům měla spád a četla se dobře.

Mufka
17.02.2020 5 z 5

Taková příjemná oddechovka s předvídatelným koncem vsazena do příjemného prostředí :-)

KydlochMoris
05.01.2020 3 z 5

Krásná oddechovka s romantikou... Líbilo se mi, že tam bylo víc příběhů a i když všechno ze svateb, bylo to velmi čtivé.

pegasek
27.10.2019 3 z 5

Ze začátku jsem si nebyla jistá jestli vůbec knihu dočtu, ale jsem ráda že jsem to udělala, příběh byl krásne francouzský-kouzlo zámečku, okoli, vinic a celého prostředí byl uzasny,tato kniha má v sobě takové to něco co nejde popsat

Laf
20.10.2019 3 z 5

Nenáročná kniha pro chvíle pohody, která rychle plyne až do konce :)

resyre
14.09.2019 3 z 5

Opravdu nenáročná oddechovka na víkend.

LusSyNDA
03.05.2019 4 z 5

Romantika jako blázen, romantické svatby jako z pohádky. Opět se v knize ukázaly postavy z předešlých dílu. Pohodové čtení. Za mě nejnormalnější dívčí postava ze serie, ale zápletka byla nejhezčí ve "Vánoce po francouzsku" :-)

vera5841
02.03.2019 4 z 5

Při prvních stránkách jsem si říkala ,,no to teda nevím". Ale nakonec mě atmosféra letní Francie pohltila. Kulisa pěti různých svateb byla velmi příjemná.
Prostě romanťárna se vším všudy, včetně naivního happy endu. Nejspíše zapadne mezi ostatní slaďárny, ale jako oddechové čtení je fajn.

pinussilv
09.09.2018 1 z 5

Prázdninové odpočinkové čtení zejména pro ty čtenáře, kteřímají rádi atmosféru jižní Francie, a ta tu na Vás opět dýchne.