Naučte se exponovat kreativně

Naučte se exponovat kreativně https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113465/naucte-se-exponovat-kreativne-113465.JPG 5 7 1

Správná expozice může být i dnes, v době sofistikovaných filmových či digitálních aparátů, problémem nejen pro začínajícího fotografa. Kniha Bryana Petersona vám osvětlí vztah clony, expozičního času a citlivosti, provede vás úskalími volby správné expozice i ve složitých situacích – za špatného světla, v čelním nebo zadním světle, při fotografování pohybu a řadě jiných případů. Hlavním posláním knihy je však ukázat vám, že z celé řady kombinací clony, času a citlivosti je třeba volit kombinaci kreativní, aby vaše snímky získaly kouzlo, a neobyčejnost. Jsou-li vám všechna tajemství expozice dobře známa, kniha vám může přesto přinést spoustu radosti – díky krásným a inspirativním fotografiím Bryana Petersona, profesionálního fotografa, mezinárodně působícího školitele a autora řady knižních bestsellerů, z nichž v roce 2004 v češtině vyšla publikace Naučte se vidět kreativně.... celý text

Literatura naučná , Hobby

Vydáno: , Zoner Press

Understanding Exposure:How To Shoot Great Photographs With A Film Or Digital Camera , 2010

daktari
19.09.2018 5 z 5

Perfektní kniha pro laiky, kteří se chtějí naučit pracovat s manuálním režimem na své zrcadlovce. Není zapotřebí drahých kurzů, stačí koupit tuto knihu a začít experimentovat. Překvapilo mě, že jsem byla schopna manuální režim úspěšně použít už po přečtení několika prvních stránek. :)