Napálené

Napálené https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242168/bmid_napalene-1wl-242168.jpg 4 91 17

Nastaly jarní prázdniny a roztomilé malé lhářky opouštějí Rosewood a vyplouvají na luxusní výletní lodi vstříc tropickým ostrovům. Už se skoro nemohly dočkat, protože plavba slibuje, že na jeden nádherný týden uniknou daleko od svých starostí. Potíž je v tom, že kam se Aria, Hanna Spencer a Emily vrtnou, tam je s nimi i A. Ať už se potápějí, opalují na horní palubě nebo při podmanivé karibské hudbě objevují krásy místních hospůdek, všude je A – připravená odhalit každé jejich nové (ale i staré) tajemství. Emily ukrývá černou pasažérku, která ji okouzlila víc, než je bezpečné. Ariin studijní partner – lovec pokladů – si brousí zuby na její zvláštní kořist. Spencer jde opět o hodně, když se kvůli novému klukovi utká s nečekanou sokyní. A srážka ozývající se z Hanniny minulosti může celou čtveřici – a dokonce i celou loď – vystavit pořádnému vlnobití. Krásné kamarádky by si měly pro jistotu obléct záchranné vesty. Čeká je dokonalá bouře, a pokud nezačnou rychle plavat, A je i s jejich těžkými hříchy potopí ke dnu…... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Burned , 2012

EvieS
01.01.2021 4 z 5

Příběh na lodi mě moc nebavil ale konec teda opět nečekaný. Už se těším až celou sérii dočtu, docela mi to leze na mozek

Mruskulka
08.06.2020 3 z 5

Už se pomalu blížíme do finále a brzo se dozvíme, kdopak je to ta A. I když každý pravděpodobně svou teorii má :) Knížka s tématikou plavby se mi líbila, bylo to zas něco nového.

Sabina335
06.04.2020 5 z 5

Série knih spíše pro mladší čtenáře. Knihy jsem so pořídila až poté, co jsem viděla první sérii seriálového zpracování a jednoduše jsem knihám propadla. Velmi mě baví srovnávat seriál a knižní předlohu.

LucaR8
25.09.2019 5 z 5

Nepatřím už sice do věkové kategorie, pro kterou jsou knihy určené, přesto jsem četla jednu knihu za druhou. Na každá další díl jsem se těšila jak malá holka. Sérii jsem začla číst, když už běžel seriál a nutně jsem potřebovala vědět, kdo je A. Ze seriálu jsem byla zklamaná, po skončení zůstalo hodně nezodpovězených otázek. Knižní předloha je lepší než seriál/film, ostatně tak je to u všech předloh. A jsem ráda, že v knížkách vše dávalo smysl, bylo zodpovězeno a série měla hezký konec.

oblakaknih
12.02.2019 4 z 5

Tohle je můj nejoblíbenější díl co se obálky týče. Navíc nás přenese na moře, takže je to zase něco jiného a konečně je tu nějaká změna.
U tohoto dílu jsem se dokonce zasmála nahlas! A to je co říct, stává se mi to málo a navíc příběh není vůbec k smíchu.
A úplnou třešinkou jsou rýmované vzkazy od A!
Jak je ale možné, že je tu tolik souvislostí a stále se nic neobjasňuje?
Navíc mě začíná štvát, že hlavní hrdinky neustále někoho obviňují... Ano, samozřejmě, na jejich místě bych dělala to samé. Přece jen se mi zdá, že je to trochu přehnané.
A Emily? Páni, ta holka neustále pláče! ...

petra3242
08.07.2018 3 z 5

Kniha mě zhruba do dvou třetin moc nebavila. Zlom nastal v okamžiku, kdy se Aria rozhodla přiznat ke svým činům z Jamajky. Konec jako vždy nejlepší. Tak jakpak to asi bude pokračovat dál...

margoj
12.08.2017 4 z 5

Prostředí na lodi se mi moc nezamlouvalo. Přesto byl tento díl napínavější než díly předchozí a při čtení jsem se rozhodně nenudila.

Lucius30
25.07.2017 5 z 5

Za mě rozhodně nejlepší díl! Prostředí na lodi a bez úniku. Hannino tajemství konečně vyplouvá na povrch.

Jahoda197
02.02.2017 4 z 5

Já se těšila jak se přiznají a konečně se to někam pohne a ono nic.

Lolaniky
23.09.2016

super knížka

orangerose
23.02.2016 5 z 5

další úžasný díl , bavil moc :)

Anoell
02.09.2015 4 z 5

Jak jsem předpokládala, tenhle díl byl rozhodně lepší než ten předchozí. Nad čím jsem ale obracela oči v sloup, byl český překlad... Katy Perryová už na mě byla moc.

Marisa
27.08.2015 5 z 5

Jeden z nejlepších dílů :) . Jdu číst další :D

Teraslík
15.07.2015 5 z 5

Skvělá kniha nemůžu nic víc dodat.

en.bee
03.06.2015 5 z 5

Dalsi uzasny dil. Nemohu se dockat na dalsi.

smejkalova.m
06.05.2015 5 z 5

Další skvělý díl lhářek :-)

luciefeix
11.04.2015