Náměsíčná

Náměsíčná https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21984/bmid_namesicna-5no-21984.jpg 4 103 19

Stopy hrůzy - Ulice strachu série

Brzy poté, co Mayra Barnesová přijme prázdninové zaměstnání u paní Cottlerové, začne být náměsíčná. Uprostřed hluboké noci se probudí na neznámém místě. Její strach narůstá, když zjistí, že paní Cottlerová se zajímá o černou magii. Způsobila paní Cottlerová Mayřinu náměsíčnost? Mayru pronásleduje neznámý muž a pravděpodobně ji chce zabít. Ale proč? Mayra ho nikdy dříve neviděla! Náměsíčnost žene Mayru do stále většího nebezpečí a ona musí přijít na to, co se s ní děje – jinak nevyjde z Fear Street živá!... celý text

Kolaloka
27.11.2023 4 z 5

Super návrat do dětství, edici Fear Street jsem měla nejradši.

Ayna
16.11.2023 5 z 5

(SPOILER) Tenhle díl mi sednul. Bylo to tedy dost krátké, spíš je to taková trochu delší povídka než plnohodnotná kniha, ale není to na škodu. Nějaké další natahování by tomu asi ani neprospělo. Ze začátku to připomínalo díl Ďábelské kouzlo, ale pak přišel typicky plot twist a všechno bylo jinak. Pár vysvětlení tam chybělo, ale nepotřebuju polopaticky vědět, jestli stará Cottlerka opravdu proklela souseda, nebo co tam čarovala její neteř, někdy je lepší nevědět.

StrYke
31.08.2023 4 z 5

Náměsíčná je krátká, napínavá a velmi poutavá knížka, kterou lze přečíst za pár hodin. Jedinou výtku bych měl k přehnané snaze autora svádět čtenáře na falešné stopy. V samotném závěru spousta falešných indicií nebyla vysvětlena a nedávala smysl. Jinak jde ale o další skvělý počin Stina a lze jen vřele doporučit!

uzivatel83509
19.02.2023 5 z 5

Kniha mě bavila, příběh byl rychle se odvíjející a napínavý s překvapivým koncem.
Za mě super oddechovka na večer :-)

Tereziee
08.09.2022 3 z 5

Tahle knížka pro mě byl návrat do dětství, kdy jsem sérii Stopy hrůzy hltala jak na běžícím páse. S odstupem času už pro mě knížky nejsou takový trhák, jako dřív. Ale jako nostalgie to bylo super :)

Martin82
23.11.2021 3 z 5

(SPOILER) Kniha má krátký děj a kupodivu i natahovaný - zbytečné odbočky od děje, které nemají v závěru žádný význam - např rituály neteře....vše by se dalo shrnout do jednoho 5 minutového příběhu Veřte neveřte, ale zase abych nebyl negativní - průšvih to není. Prostě průměr 50%

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Krásné čtení, jako vždy. Zajímavý počin, hodně překvapivý závěr. Než se k tomu hlavní hrdinka dopracovala, co jí to stálo nervů, sil a zdraví. Prožila si docela peklo. Nejhorší je, když zradí člověk, kterého milujeme a věříme mu. Kudla do zad. Dobře to pro ni ale dopadlo, bylo to však o chloupek.

WildEv
22.05.2020 odpad!

Na doporučení kamarádek jsem se pustila do četby této knihy. Nepatřím mezi lidi, které by zaujala, naopak ..občas jsem nechápala, co všechno lze vydat. Nesmysl.

Inouš
22.03.2020 4 z 5

To je prostě Stine. Člověk si myslí, bůhví jak je chytrej, že celou zápletku odhalí, ale ono je vše nakonec úplně, ale úplně jinak.
Ten konec mě opravdu překvapil.

hippiesak
23.08.2019 4 z 5

Nebyla to špatná kniha, přečteno za cca 2 hoďky, pro fandy asi OK. Mohu ale spíše doporučit jen pro "real Fear Street fan" :)

yaoiyuri
20.02.2018 4 z 5

Po dlouhé době Stopa hrůzy, kde mě dokázal překvapit konec! Takové rozuzlení jsem nečekala. :)

Vampirosa
19.11.2016 4 z 5

Moc hezký příběh na oddechnutí po dobrém obídku. :) Člověku sice úplně nenahání husí kůži, ale čte se dobře.

buldozer5
18.08.2016 5 z 5

Skvělá kniha, která se nedá hodnotit jinak než pěti hvězdičkami

Dinosaur
21.06.2016 3 z 5

(6/10) Kratší a celkem napínavý "horor". Jeden z těch lepších.

minimonisek
06.03.2016 3 z 5

Další skvělá kniha ze série Stopy hrůzy. Je to návrat do dětství, kdy mě tyhle knihy strašně bavily.

tsai.
05.04.2015 4 z 5

První kniha z poličky v knihovně, kde leží knihy STOPY HRŮZY. Doteď si na ni občas vzpomenu. Přečtená za jeden den :)

Denisa_a
14.07.2014 2 z 5

Tento díl ze STOPY HRŮZY mě moc nezaujal, nic moc, jsou lepší díly :)

SaraSun
08.08.2011

Vůbec první díl, který jsem z edice STOPY HRŮZY četla. Nostalgické a s milými vzpomínkami, jak jsme s děckama obráželi všechny antikvariáty široko daleko, abychom sehnali díly, které nám chyběly.

Frakira
11.02.2011 3 z 5

Jojo, Stopy hrůzy, to už je nostalgie :O)

náměsíčnost

Robert Lawrence Stine