Nahý vikomt

Nahý vikomt https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93821/bmid_nahy-vikomt-nE2-93821.jpg 4 155 33

Nahá šlechta série

Nový příběh z oblíbené série „nahých šlechticů“ Sally MacKenzie. Čtenáři opět ocení autorčin humor, smysl pro vystižení erotických dobrodružství i napětí při milostném dobývání. Jane Parker-Rothová, veteránka osmi londýnských sezon, zprvu zcela nevinně pomáhá vikomtu Edmundu Smythovi v jeho vyzvědačském úkolu. Starý mládenec Edmund má hlavu plnou starostí – kterých náhle ještě přibude, když se do Jane vášnivě zamiluje...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Naked Viscount , 2010

Senza Jenka
Senza Jenka
31.12.2023 3 z 5

(SPOILER) Ta úvodní scéna byla trochu absurdní. Co se skicy a pátrání týče - jak příhodně vždy alespoň jeden z nich věděl, kde a co hledat. Ta rostlina byla přičinlivě hned v první zahradě... A vždycky se o věc zajímali zrovna ti, kteří byli na aktuální části obrázku... To je trochu moc vody na mlýn. Prostě jim osud šel na ruku a i toho obávaného Satana se zbavili celkem lehce.
Ale klišé jsou celkem vyvážena švihem, zajímavými nápady a neotřelými charaktery.

Ála1968
Ála1968
07.07.2023 4 z 5

Bylo to super. Celá série mě neskutečně baví. Některé díly jsou lepší, některé míň,ale celkově je to zdařilá série

jarkaska
jarkaska
25.10.2022 5 z 5

Pěkná, pěkná, pro mě zatím nejlepší ze série.

Lena79
Lena79
02.12.2021 5 z 5

Mám ráda historické romance, ale víceméně už mě moc nebavilo číst pořád to samé "On ji miluje, ona ho nechce, pak ji unesou a ona se konečně do něj zamiluje".
Tato kniha jiná. Hned od prvních stránek mě zaujala atraktivní zápletka a hlavní hrdina :-). Vtipná a čtivá oddechovka na jedno odpoledne.

NathalieVerdun
NathalieVerdun
11.04.2021 5 z 5

Také ľahké, vtipné čítanie - rýchlo to ubieha, knihu jednoducho nejde pustiť z ruky až kým nie je úplný koniec.
Tá hlavná linka (dôvod, pre ktorý ,,musia" byť hrdinovia spolu) je fakt dobrá - vyslovene som si užívala, ako to celé bolo vymyslené - náznaky a symboly, tajomno, množstvo prekvapení, napätie - celkovo dômyselné a duchaplné - akási mapa k pokladu a jeho hľadanie so všetkými nástrahami, len na trošku inej úrovni :D - a tí Panovia, človeku je smiešno už len keď sa pokúsi si to predstaviť.
Edmund, vikomt Motton - proste správny chlap, nemám čo vytknúť a Jane takisto - konečne jedna poriadna hrdinka, ktorú nemáte chuť niečím tresnúť už po pár stranách - obaja sú rozumní, vedia čo od života chcú a navyše to medzi nimi pekne iskrí. Tetičky sú tiež podarené a ich maznáčikovia..., hlavne papagáj Theo je teda pekné číslo. V príbehu sa hodne objavoval aj Janin brat Stephen Parker-Roth - predpokladám, že jemu bude venovaný ďalší diel. No a nedá mi, aby som neopomenula pani Parker-Rothovú, ich vôbec nie klasickú matku, ak sa to tak o jej zanietení (este mierne povedané) pre umenie dá povedať :-)
Stále sa tam čosi dialo, vlastne to gradovalo až tak, ako som si pôvodne na knihu z tohto žánru ani nemyslela. Priznávam, že diely pred som nečítala, ale toto je skvelé, som naozaj príjemne prekvapená, len mi možno trošku vadilo, že na konci nebol epilóg, ale tak, nemôžem mať všetko :D

miruska1
miruska1
17.03.2021 5 z 5

Zatím nejlepší ze série.....

rampapa
rampapa
18.02.2021 5 z 5

Na Jane a Edmunda jsem se hodně těšila. Příběh se mi k c líbil. Miluju tuhle autorku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.❤️❤️

evik75
evik75
01.02.2021 5 z 5

Jedním slovem dokonalé. Naprosto skvělý příběh, u kterého jsem se nejednou nahlas zasmála. Nic nebylo navíc, ani nic nechybělo a autorka skvěle zkombinovala romantiku mezi hlavními postavami s napětím, které provázelo hledání skici. A Theo byl prostě nepřekonatelný.

petraj30
petraj30
12.01.2021 5 z 5

Úžasné. KONEČNĚ jsem narazila na knihu, kde je pořádný děj i napětí. Z této série a od této spisovatelky zatím nejlepší kniha.
Té erotiky nebo jen nějakého erotického náznaku jsou mraky na každé stránce. Ale nasmála jsem se nejen kvůli vtipným erotickým scénkám, ale hlavně kvůli Edmundovým tetičkám. Ovšem na druhou stranu dlít v jejich společnosti delší dobu....asi bych vraždila:-) a ta zoo byla taky úžasná:-):-) Oba hrdinové byli skvělí.
Opravdu jsem se hodně pobavila. Tak doufám, že to není jen nějaká výjimka a najdu ještě nějakou podobnou knihu od této spisovatelky, kde nebude chybět děj i napětí:-) Moc pěkné čtení

mimi55
mimi55
15.11.2020 5 z 5

Další pěkný díl série. Odpočinková četba.

malazluta
malazluta
19.06.2019 4 z 5

Milá a vtipná kniha. Podle mě nejlepší z celé Nahé série.

viola12570
viola12570
11.04.2019

Skvělé . Jane neměla chybu.Pobavila jsem se i nad komentáři tetičky i papouška .Edmund neměl šanci. .Určitě si ji opět určitě přečtu .

zapina
zapina
20.03.2019 3 z 5

Kniha nebyla špatná. Četla se dobře a děj byl zajímavý. Ale asi tento žánr pro mě není. Chtěla jsem něco romantického, což tato kniha byla a na odpočinkové čtení je ideální.

Rozinka28
Rozinka28
19.02.2018 5 z 5

Z celé série mne Vikomt bavil nejvíc. Knihu jsem četla několikrát a vracím se k ní, baví mne oba hlavní hrdinové, detektivní zápletka, jejíž vývoj vrcholí až na konci knihy, i humorně popsaný počínající vztah Jane a Edmunda.

karamelka57
karamelka57
06.09.2017 4 z 5

.......no a že vraj dnešná doba je zvrhlá :D :D :D

jitka7
jitka7
23.07.2017 3 z 5

Jane byla skvělá a Edmund také. Tahle knížka toho měla trošku víc, trochu víc děje, napětí a vtipu. Edmundova teta byla naprosto skvělá. Dost jsem se tu pobavila.

Tevik
Tevik
17.01.2017 5 z 5

Anglie,láska,napětí,erotika prostě perfektní kniha.

Eliot30
Eliot30
17.09.2016 5 z 5

Nádherný příběh, naprosto perfektní zápletky a milé tetičky :) určitě palec nahoru

Izzy87
Izzy87
02.03.2016 5 z 5

Úžasná a moc vtipná kniha. Nejlepší ze série. Scény, když si Jane lokne lektvaru fakt stojí za to :-)) A když Edmund hledá v jejím výstřihu... :-)) Vřele doporučuji. Nudit se nebudete.

Tiama
Tiama
07.02.2016 3 z 5

Jednoslovná odpověď "Ach!", odpověď vhodná téměř pro každou situaci! Alespoň pro Jane...

romance historické romance

Sally MacKenzie