Na lovu záhad

Na lovu záhad https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/9672/na-lovu-zahad-9672.jpg 4 21 5

Nestvůry a příšery - Neznámé bytosti - Tajemné pyramidy - Záhadné mumie - Stopy mimozemšťanů - Nevysvětlené úkazy - Strašidelné domy - Upíři a duchové. Sto nejzajímavějších záhad z celého světa doplňují zábavné úkoly a testy pro začínající luštitele. Celobarevná knížka s množstvím ilustrací a unikátních fotografií je určena čtenářům od 10 let.... celý text

tenax
tenax
15.08.2013 4 z 5

I dospělý čtenář si tady najde mnoho zajímavého. Jenom ty testy a úkoly na konci kapitol jsou skutečně jen pro děti.

bogi
bogi
29.03.2013 4 z 5

Dobrá kniha s velice zajímavým obsahem. Každá kniha na takovéto téma vám přinese něco nového, o čem jste nevěděli.Akorát, že si pro ni musíte dojít do dětského oddělení :-)

Swatulkaa
Swatulkaa
29.01.2012 5 z 5

Tato kniha mě naprosto nadchla. Je plná fotografií a záhad, což mě velmi baví. Za jeden den jsem si hned celou přečetla - nešlo přestat. Je naprosto úchvatná. Všem co milují záhady a tajemno ji velmi velmi doporučuji !!!!! Stojí za přečtení !!

minimonisek
minimonisek
20.01.2012 5 z 5

Kniha je docela čtivá, což mě překvapilo. Navíc je doplňena zajímavými fotografiemi. Na konci každé kapitoly jsou úkoly, za které můžete získat body, a pokud se člověku nechce nebo nemá čas vyhledávat informace na netu, tak jsou na konci knihy zařazené i správné odpovědi. Knihu doporučuji každému, kdo rád bádá, nad tím, co a proč to tak je.

wencatko18
wencatko18
08.01.2012 5 z 5

Další kniha plná záhad, kterými se Arnošt Vašíček zabívá. Myslím, že témeř většinu čtenářů donutí svými fakty k přemýšlení, zda je to vůbec možné a reálné. Nikomu nevnucuje svůj názor, což je někdy lepší, než zbytečně tlouct do hlavy nesmysly... k tomu za každou kapitolou bataleské úkoly a otázky. Kniha skvělá pro všechny milovníky záhad.