Na koho to slovo padne

Na koho to slovo padne https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/303172/bmid_na-koho-to-slovo-padne-dGI-303172.jpg 4 51 7

Helen Grace série

Keď v opustenom dome v pochybnej mestskej štvrti nájdu zohavené telo muža stredného veku, vyšetrovateľka southamptonskej polície Helen Graceová tuší, že to nebude posledná obeť. Prečo však šťastne ženatý muž zavítal uprostred noci do neslávne známej štvrte prostitútok? A čím si zaslúžil, že jeho srdce doručili manželke domov? Médiá začnú hovoriť o návrate Jacka Rozparovača, ktorý však poľuje na mužov, čo vedú dvojaký život. Cez deň vzorní otcovia a manželia, v noci klienti s pochybnými chúťkami. Helen sa nestihne ani spamätať z posledného prípadu a už musí čeliť ďalšej hrozbe, pri ktorej do poslednej chvíle nie je jasné, kto je korisť a kto dravec.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Pop Goes the Weasel , 2014

Lexie321
30.05.2022 4 z 5

Kniha zase raz nesklamala. Zápletka bola napínavá a príbeh, človeka stihol dnu. Určite budem v sérii pokračovať.

mirec88
20.05.2020 5 z 5

Kniha sa veľmi dobre čítala. Bola napínavá, nechutná, plná krvavých detailov, proste výborný thriller. Už len za ten nápad, vyrezávať obetiam srdcia, si to zaslúži uznanie. Krátke kapitoly má nútili stále čítať viac a viac a proste bolo to skvelé.

mapet85
22.10.2019 4 z 5

Na koho to slovo padne ? Prečo sú v uliciach nachádzané zohavené telá mužov bez sŕdc ? Na túto a iné otázky hľadá odpoveď Helene Graceová so svojím vyšetrovacím tímom. Výborne napísaná kniha, aj keď občas brutálna, s krátkymi kapitolami, ktorá sa číta sama a bez zbytočných omáčok poháňa dej až k zaujímavému rozuzleniu.

Odporúčam čítať knižnú sériu v poradí ako knihy vyšli, keďže v tejto knihe sa v deji vraciame k udalostiam v prvej knihe a čitateľ by sa tak pripravil o prekvapenie.

knihomolka_eli
22.10.2019 5 z 5

Kniha sa mi pacila viac ako prva. Kratke kapitoly a to ako je pisana, nuti citatela precitat ju naozaj za chvilku...bola som strasne zvedava, kto je za tym a aky ma motiv. Bolo mi luto Tonyho...a bolo mi luto aj samotnej vrahyne, aj toho, aky mala na to dovod. Strasne smutne, strasne odporne...co sa dokaze diat v rodinach, ktore vyzeraju navonok ukazkovo. Knihu urcite odporucam a som zvedava na dalsie casti, do ktorych sa hned pustim :-)

eva2114
22.04.2018 5 z 5

Aj druha cast vyborna, autorka pise podobne ako Karin Slaughter - vrazdy brutalne a je ich vela, ale cloveka to pohlti, nevie prestat citat, musi sa dozvediet, kto TOTO tym ludom robi a preco.

Alitairmir
03.04.2018 5 z 5

Další napínavý a velmi smutný příběh, který člověka vtáhne a nepustí. Vražedkyně sice byla chladnokrevná bestie, na druhou stranu mi jí bylo líto. Helen opět nezklamala a přeji jí, ať se na ní v příštím díle už také štěstí trochu více usměje. Trápení si užila až až

JankoSvec
22.01.2017 4 z 5

Kto si zaslúži smrť?
Cez deň sú to vzorní manželia, v noci klienti s pochybnými chúťkami.Zápletka je jednoduchá, niekto brutálne vraždí klientov prostitútok...vyrezáva svojim obetiam srdcia. Vraždy sú dôkladne naplánované a je ťažké odhaliť páchateľa, ktorého motív je v tomto prípade naozaj
originálny.Kniha sa číta rýchlo napomáhajú tomu krátke kapitoly, je dynamická plná krvavých nechutných opisov.V príbehu vládne tá správna atmosféra, autor ma držal až do poslednej chvíle v napätí.Knihu nebudete chcieť odložiť skôr ako ju dočítate.Podľa mňa lepšia ako prvý diel.

prostituce sérioví vrazi sadismus vyšetřování

M. J. Arlidge
britská, 1974
2014  78%Ententýky
2016  86%Na koho to slovo padne
2017  85%Pekne spinkaj, bábika
2017  86%Nelej olej na oheň
2020  88%Talent na smrť

Kniha Na koho to slovo padne je v