My name is Karamel a bydlím v Londýně

My name is Karamel a bydlím v Londýně https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262498/bmid_my-name-is-karamel-a-bydlim-v-londy-262498.jpg 5 14 6

V Londýně je škola, do které chodí česko-anglické děti. Jednoho dne paní učitelka přinese do třídy plyšového medvídka, který dostane jméno Karamel. Děti si ho rychle oblíbí a každý měsíc si ho vezme jedno z nich domů. Vyprávění pro děti i rodiče, v němž se prolíná čeština s angličtinou, je určeno všem, kteří chtějí lehce proplouvat oběma jazyky.... celý text

huhuhu
08.02.2022 5 z 5

Krásná a milá knížka, která dětem prostřednictvím příběhu medvídka Karamela přiblíží leccos ze života v Anglii i něco z angličtiny (slovíčka, fráze). Není to učebnice angličtiny, ale takové zpestření a doplnění pro děti, které se anglicky začínají učit.

Zrzka91
20.09.2021 5 z 5

Úžasná knížka. Teď jsem dočetla s mým synem, který je v druhé třídě. Moc se mi líbí prvky angličtiny :-) opravdu povedená knížka :-) snad se dočkáme dalšího dílu :-)

BlaFre
06.08.2017 5 z 5

Nádherná knížka. Četli jsme ji se čtvrťáky ve škole (každý týden jednu kapitolu). Děti knížce úplně propadly. I my jsme si pořídili plyšového medvídka, který putoval mezi žáky. Knihu vřele doporučuji! :)

helusa2
19.09.2016 4 z 5

Krásná knížka pro děti, které se začínají učit anglicky :-) Pěkný, citlivý příběh, prakticky vybraná slovní zásoba, tradiční fráze - moc hezky udělané! Doufám, že se autorka zase brzy do něčeho pustí! :-)

kastanvkapse
19.01.2016 5 z 5

Rozkošné. Radost pohledět!

bibi.r
10.10.2015 3 z 5

Zajímavý způsob přiblížení Anglie i angličtiny :)

Autorovy knížky

2015  91%My name is Karamel a bydlím v Londýně