Mužolapka

Mužolapka https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24668/mid_muzolapka-RwH-24668.jpg 3 37 10

Váš dlouholetý partner se pomalu, ale jistě mění v ropuchu, jeho práce vám vadí stejně jako slevy na oblečení velikostí, které nemáte a jeho drahá matinka vás dohání k zoufalému činu v podobě odjištění ručního granátu? Prochází váš život nelehkou krizí, do toho se kolem vás motá další muž a vy spoléháte na kartářku, že vám poradí, jak z toho všeho šikovně vybruslit? Nebojte, nejste jediné. I hrdinka románu Mužolapka se právě plácá v životní krizi a bláhově věří, že i v životě obyčejné třicátnice je místo na pohádkové zázraky a nabubřelá ropucha se změní zpátky v krásného a inteligentního prince…... celý text

Dalia
15.10.2022 4 z 5

Odpočinková četba, u které jsem se místy i zasmála. Knížka se mi dobře četla.

Marla
03.10.2020 odpad!

Vůbec jsem nepochopila, co je na tomto díle vtipné. Spíš to bylo nudné a trapné, hlavní hrdinka byla děsná nána, takovou znát, tak bych ji poslala někam. Od autorky určitě nic dalšího číst nebudu, dvě její přečtené knihy mě utvvrdily v tom, že nejspíš nejsem vhodná cílová skupina.

DominaCZ
24.10.2019 odpad!

Jak píše orinka3 - křečovité trapné a prázdné.
Čekala jsem brutálního debilka a pantoflu, ale Venda nebyl nic náročnýho a špatnýho - měl prostě rád svý ukořistěný skleničky, o který rád pečoval, peníze (SVÝ !!) nosil domů, nechlastal, za děvkama nechodil, musel vařit protože slepice ani "nevěděla kde se sporák zapíná..." tak kdo tu byl nepoužitelnej de*bil ?
Co na něm bylo špatnýho? Že byl "nudnej" a předvídatelnej? V pohodě? Že jí přistrčil žrádlo až pod rypák a staral se o ni ?... holka (jak "hrdinka", tak autorka) ještě pořádnej průser v partnerským životě očividně nezažila, proto mi tohle přišlo k smíchu.
Trapný.
Spousta bab by Vendu braly všema deseti a ještě by mu skleničky samy vděčně leštily.

IvanaB
24.04.2017 4 z 5

Vtipná, odpočinková knížka, pobavila.

qinska
20.09.2016 3 z 5

Odpočinková, vtipná kniha o hledání sebe sama dlouhou cestou.

majík1
06.07.2016 4 z 5

Pěkná dobře jsem se u ní bavila

orinka3
08.12.2015 1 z 5

Velmi jednoduché čtení pro případ, že se člověk nemůže příliš soustředit. Tedy do čekáren, pod lavici ve škole atd. Knížka pobaví, rozptýlí. Chce to spíš nenáročného čtenáře, kterému nevadí nepříliš dobrá, neobratná čeština se špatně volenými výrazy pro dané prostředí ( např. "plytký jazyk"), trošku křečovitý humor a za vlasy přitažené situace. Autorka je mladá, má ještě naději, že časem vyzraje.

doubax
04.10.2013 3 z 5

Skvěle napsaná, čtivá...pro mě až moc humorná, ale překvapila mě a proto doporučuji!

sabca
15.09.2013 4 z 5

Již druhá kniha této spisovatelky, kterou jsem přečetla a taky nezklamala. Vtipná, zábavná na zpříjemnění víkendu.

mysterygirl
30.03.2012 3 z 5

tak tahle knížka se mi moc líbila, pobavila jsem se

Kniha Mužolapka je v