Muž se dvěma levýma nohama

Muž se dvěma levýma nohama https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136521/muz-se-dvema-levyma--136521.jpg 4 13 4

Soubor povídek známého anglického autora. Tato kniha obsahuje povídky z období autorovy tvůrčí zralosti. Dominantním tématem humorných povídek je láska a její úskalí, které hrdinové po cestě za jejím naplněním musí překonávat. V tomto souboru, jehož první vydání je z roku roku 1917, se poprvé objevuje postava vtipného a chytrého sluhy Jeevese, jenž si ví rady s každým malérem.... celý text

Literatura světová Humor Povídky
Vydáno: , Odeon

The Man with Two Left Feet and Other Stories , 1917

101evca
11.09.2021 4 z 5

Wodehouse prostě můžu. Jeho suchý humor, geniální komunikace se čtenáři, zábavné popisy charakterů, vsuvky o životě a bláznivé zápletky mě vždycky potěší.

IHT
16.10.2019 5 z 5

Od Wodehouseho cokoliv a kdykoliv - PGW je zarukou kvality. Pravda je, ze pribehy z Britanie jsou mi milejsi nez ty americke, ale to neznamena, ze by byly mene laskave ci vtipne :)

SalomeH
29.11.2014 4 z 5

Nejen pravý břeh řeky patří Intelektu. I čas strávený s Wodehousovým humorem by se dal zařadit do této kategorie; spolu s meditacemi nad lebkou dle Hamletova vzoru a poutavou četbou hesel z encyklopedie, dílu CAL-CMM.

Merlinit
18.03.2014 5 z 5

Jen málo je tak krásných a vtipných povídek.