Můj pes Doggo

Můj pes Doggo https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/279860/mid_muj-pes-doggo-QKO-279860.jpg 4 77 26

Daniel strávil s Clarou čtyři roky a byl naprosto spokojený. Ona asi ne, protože ho ze dne na den opustila a nechala mu jen ošklivého psa a dlouhý dopis plný obvinění. Takže teď je zase svobodný muž – až na jeden závazek. Neměl to srdce dát Dogga do útulku, i když to byl vlastně Clařin pes a on si s ním neví moc rady. Rozhodl se najít mu nový domov.. Úřednice v útulku se při pročítání Doggových materiálů najednou zamračí. „To je zvláštní, byl u nás jen týden, když si ho vaše přítelkyně vybrala.“ „No a?“ „Já bych ho tipovala na doživotí.“ „Na doživotí?“ „Jako ve vězení… že tu prostě už dožije.“ „Proč to říkáte?“ „No… vždyť se na něj podívejte.“... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Motto

Waiting for Doggo , 2014

lucka1998
10.02.2021 5 z 5

Na knihu jsem se moc těšila, byla vtipná, dobře se četla. Každý pejsek potřebuje svoje místo v srdci, ke knize se určitě vrátím.

motovidlo
29.08.2020 2 z 5

Príjemná vtipná oddychovka, ale hlbšiu stopu nezanechá (ale úprimne, asi tú ambíciu ani nemá). Na požičanie z knižnice super, domov by som nekupovala.

Iveta248
14.08.2020 4 z 5

Pes Peso a jeho majiteľ Dan - milý príbeh o láske, vzťahoch na pracovisku ako aj medzi kamarátmi , o tajomstve v rodine. Postupne sa vytvára puto medzi psom Pesom a Danom, až sa z nich stanú nerozluční parťáci.
Čítanie na letné dni.

blackoutzuzi
12.05.2020 3 z 5

Ideální kniha především pro ty, kteří mají doma (stejně jako já) čtyřnohé miláčky. Pojednává o lásce, rozchodu a poutu, které se může vytvořit mezi člověkem a pejskem. Zaujme vás nejen krásnou obálkou, ale také příjemným obsahem :)

Szekynka
28.02.2020 4 z 5

Divím se, že má Doggo tak malé hodnocení. Mě se knížka líbila. ♥
Je psaná trošku jinou formou, než jsem zvyklá, ale bylo to příjemné osvěžení. Na začátku jsem si říkala, že bude kniha dost předvídatelná ve stylu: zklamání, pochopení, happy end. V závěru, přesně taková byla, ale objevily se některé momenty, které jsem nečekala. Celkově dobrá oddechovka, u které se člověk zasměje.

kilometr
11.03.2019 1 z 5

Kniha mě zaujala datem narození autora-narozeniny slavíme ve stejný den.Příběh mi přišel tak prostý,že jsem byl místy i docela sprostý.Za mě tedy zklamání.Haf,haf!15%.

Vyjana1
02.02.2019 4 z 5

Milá a příjemná knížka. Rozhodně nenudí, příběh hezky odsýpá. Styl psaní je svižný, a čte se snadno. Vřele doporučuji.
viz komentář taikatalvi

jaruva
24.03.2018 4 z 5

Milá knížka, milý příběh. Jsem zvědavá, jak by to mohlo pokračovat...

pdoubkova
07.03.2018 2 z 5

hrozne nezajimavy pribeh

bubka
15.10.2017

knihu právě čtu a líbí se mi, je poklidná, vystupují v ní zajímavé osoby a ten pes je jako bonbonek...

whiolet
03.10.2017 3 z 5

Můj pes Doggo pojednává píše o životě jeho páníčka než o něm samotném.
Kniha byla nenáročná sem tam jsem se usmála a přečetla jí za jediný den,ale myslím, že cca za měsíc si ani nebudu pamatovat, že jsem jí četla.

machina
18.08.2017 2 z 5

Bohužel mi to zas tak vtipné nepřišlo.
Reklamní nápady nebyly vůbec originální, konec příběhu byl takový suchý a velká láska taky zas tak velká nebyla. :( Řešily se hlavně intriky v práci, zklamání z rozchodu a ta nová přítelkyně byla spíš jen úlovkem z důvodu rivality mezi chlapy, kteří se nemají rádi. Doggo mě ze začátku štval, ale ve výsledku to byla nejlepší postava v knize. Musím říct, že jsem zklamaná. :(

PetraEliška
13.03.2017 4 z 5

Nenáročné víkendové čtení, občas jsem se opravdu dobře zasmála. Díky tomu, že zápletka jela po několika linkách, byla jsem zvědavá až do konce :-)

lucmat
13.03.2017 4 z 5

Pěkné oddechové čtení, nic převratného, taky jsem čekala, že hlavním hrdinou bude hlavně Doggo, ale jinak fajn, občas jsem se i zasmála, občas jsem v Doggovi viděla "toho svýho" :-)

Dija
02.12.2016 2 z 5

Příběh pro mě byl tak trochu zklamání. Příliš mě to nezaujalo, ke konci jsem už jen těžko vnímala, jak mě to nebavilo. Čekala jsem, že pes Doggo bude sehrávat hlavní roli příběhu, ale byl to spíše vedlejší prvek, což mě zklamalo.

perpe2a
21.11.2016 3 z 5

krásný a oddechový příběh, příjemné čtení a pro milovníky pejsků povinná četba :-) Doporučuji

Mandalka74
23.09.2016 5 z 5

Krásný příběh o pejskovi, přátelství a lásce.

Raysee_97
16.08.2016 4 z 5

Krátká oddechovka, která se mi velmi líbila. Je pravda, že jak se bude příběh odvíjet už tak nějak dopředu všichni tušíme, náznaky humoru postupně ubývají, ale přesto všechno, dá se čekat od 200 stránek s takovouhle obálkou něco hlubšího? :)

Elefis
29.07.2016 3 z 5

Miloučká oddechová knížka :)

Kalima206
01.07.2016 5 z 5

Přiznám se, kniha mě uchvátila od první chvíle! Miluji oddechové čtení a tomuhle nechyběla ani jiskra, ani zápletka a dokonce ani dojemná chvilka.
Za mě pět hvězdiček :-)
Člověk by čekal z názvu knihy, že se bude zabývat VÝHRADNĚ psím mazlíčkem, opak je ale pravdou a ten se tam objevuje jen v náznacích.

psi

Autorovy knížky