S příšerami v jedné lavici

S příšerami v jedné lavici https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86628/monster-high-86628.jpg 4 139 26

Monster High série

SOV, neboli Sabotéři obvyklých vlastnosti (či chcete-li monstra a příšery) se snaží zapadnout a být nenápadní. Maskování je tak dokonalé, že možná ani netušíte, kdo s vámi vlastně chodí do třídy... Na Salemské střední se to ale brzy změní a město už nikdy nebude, jaké bývalo. Způsobí to teprve před patnácti dny „vyrobená" Frankie Steinová. Co se stalo? Monster High je zbrusu nová série o střední škole, lásce a odlišnostech, říznutá trochu hororovým motivem.... celý text

Horory Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Monster High , 2010

Ivi10
28.08.2023 odpad!

omlouvám se ale byla to ukrutná nuda

lucifree91
11.10.2020 4 z 5

Většina postav mi připadala povrchní. Z vypravěček jsem měla radši Melody než Frankie. Ale příběh byl jinak dobrý, hezky se četl a nápad byl rozhodně super :) A to zakončení? Asi si budu muset přečíst i další díl :D

Ellina
26.08.2017 3 z 5

Monster High, animované příběhy náctiletých příšerek... Velmi podařený animák pro současné slečny. Jeden z těch, o kterých se dá říci, že je povedený. Z animačního a námětového hlediska zajímavé i pro starší publikum. Potomci velkých příšer a duchů, jako dcera Draculy, dcera bezhlavého jezdce, dcera Frankensteina, apod. svým složitým příběhem, vystaveným na základě inspirace reálnými duchy, mýty a pověstmi, zaujmou pak spíše než dětské publikum to starší. Pěkný nápad.

Shinya
02.07.2017

Ihned jak vyšla,což bylo opravdu dávno,tak jsem si ji musela koupit. :-) Neskutečně mě bavila aspoň jsem se toho více dozvěděla o rodině Frankie. :-) Opravdu zajímavý děj,takže za mě palec nahoru.

orangerose
02.05.2017 5 z 5

jednoduše úžasnááááá knížkaaaaa :D

Hašlerkaa
05.01.2017 4 z 5

Knížka mi přijde originální a postavy taktéž. Trošku mi však vadil pohled na jejich rodiny. Ale nápad je to dobrý. :)

tereza-mari6218
25.09.2014 4 z 5

Četla jsem kdysi a kniha mne pohltila, byla úžasná a měla myšlenku :) Doporučuji.

kobylahappy
06.08.2014 3 z 5

Knížka byla super.

ema57
30.06.2014 3 z 5

knížka byla fajn a originální. postavy mi ale přišly trošku povrchní. prostě nány s bohatýma tatíčkama co jim koupí všechno co si zamanou.

Teii-hime
06.05.2014 4 z 5

Váhala jsem, jestli dát tři nebo čtyři hvězdičky... byla to příjemná oddychovka na jedno odpoledne, pobavila, zaujala.. Ale ačkoli mám Monster high jako postavičky moc ráda, hlavní hrdinky mi všechny lezly na nervy. Hlavně mi obecně vadilo to jejich párování "každý s každým" - ale jo, být v pubertě, řeknu si, proč ne. Koneckonců byly všechny charaktery celkem uvěřitelné a promyšlené, nebyly jednoznačně černobílé jako ve většině jednodušších knížek, a to je co říct. Nadpřirozeno je tu fajn, neustálá akce rovněž, puberťácké láskování na odreagování občas taky, a pro Monster high tématiku mám infantilní slabost.. jen mě mrzí, že moje favoritka Draculaura tu byla celkem upozaděná :P

andulinka1
13.02.2014

!SUPER kniha!

Nemesis Moriko
10.02.2014

Originální nápad, to se musí nechat:) Beru to jako příjemnou oddychovku, ale v mé knihvničce nikdy neobsadí první místa:)

Mishwaa
26.07.2013 4 z 5

Jak by řekla Frankie:,,Voltážový!" :)
Ne, vážně, moc příjemné holčičí počtení s prvky nadpřirozena.

Adele02
17.05.2013 5 z 5

tohle je skvělá knížka pro všechny puberťačky, vřele doporučuji

catrinedemew
03.04.2013 5 z 5

moc moc hezka knizka .............

XYZ
05.03.2013

Kupodivu mě tato kniha bavila, i když jsem si jí půjčila od své neteře:-). Napínavé ukončení, že jsem si musela půjčit i druhý díl.

ciniminisek
25.11.2012 3 z 5

Pubertální ale vtipný. Do dalšího dílu,se určitě pustím.

Rose18
28.07.2012 4 z 5

Kniha se mi líbila, ale strhávám jednu hvězdičku za to, že se to střídalo podle kapitol a příběhy vám hrozně splývaly dohromady a vy jste si museli udělat v hlavě pořádek, co se stalo Frankie a co Melody.

Canney
27.07.2012 3 z 5

Začátek mě moc nebavil, autorka se zabývala zdlouhavým popisem všeho okolo. Časem se to ovšem změnilo a mě se příběh začal docela líbit :)

nikkifinn
24.07.2012 2 z 5

Promiňte, ale to byla šílená nuda!

Lisi Harrison
americká, 1975
2011  75%S příšerami v jedné lavici
2011  73%Dívčí parta
2012  79%Můj soused Ghúl
2006  76%Nejlepší kamarádky? Ani náhodou!
2012  81%Kde je vlk, tam je hra

Kniha S příšerami v jedné lavici je v