Moje tělo: koučink (motivační průvodce a zápisník)

Moje tělo: koučink (motivační průvodce a zápisník) https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324323/mid_moje-telo-koucink-motivacni-pruvodc-5lL-324323.png 5 11 2

Právě vychází mým vlastním nákladem moje první knížka Moje tělo: koučink. Je to kniha, motivační zápisník a průvodce v jednom. Publikace, kterou bych si bývala moc ráda přečetla, když jsem sama začínala. Cílem knihy je provést jednotlivce základy ve stravování, cvičení, naučit každého pochopit vlastní tělo a jeho hodnoty. Pokud vám chybí motivace, inspirace, pořádný kopanec, tato kniha vám to všechno dá. Už se těším, až si ji přečtete :) Kristina... celý text

PetraBery
04.05.2020 5 z 5

Pěkně zpracovaná knížka s motivačním zápisníkem. Informace psané pochopitelně, srozumitelně a jednoduše, pro každého, kdo v oblasti výživy a cvičení tápe. Autorku sleduji celkem dlouhou dobu, jsem ráda, že jsem měla možnosti si tuto knihu přečíst.

mia.com
21.11.2017 5 z 5

Ráda sem jako první přidám komentář zrovna na tuto knížečku. Kristýnku sleduji tak dlouho, že si nejsem jistá, kde jsem k ní přišla :D. Podstatné je, že nehustí do lidí sra*ky a ví o čem píše. Knížka je pěkně zpracovaná, vesele jsem ji celou vyplňovala při mé cestě za hezčí postavou. Autorka píše čtivě a zároveň srozumitelně. Můžu vřele doporučit včetně jejích webovek!

krása duševní klid

Kristina Čechová
česká, 1980
2014  78%Outsider
2016  96%Moje tělo: koučink (motivační průvodce a zápisník)
2017  95%Moje proměna

Kniha Moje tělo: koučink (motivační průvodce a zápisník) je v