Mlčení noci 2

Mlčení noci 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21976/mlceni-noci-21976.jpg 3 39 7

Stopy hrůzy - Ulice strachu série

Slíbila sice, že se změní k lepšímu po tom, co si musela vytrpět loni. Nicméně rozmazlená, úžasná Reva Dalbyová, která má peněz jako šlupek, je přesvědčená, že si může brát, co chce a koho chce, a nikdy nikomu za to nic nedat. Teď však přišel čas odplaty. Někdo se chystá Revu unést. I letos Revě Santa Claus nadělí strašidelné prázdniny. Hned za rohem na ni čeká ten nejhorší vánoční dar, jaký kdy dostala… vražda. A patří jen a jen Revě.... celý text

Literatura světová , Horory , Pro děti a mládež

Vydáno: , Signet

Silent Night 2 , 1993

Hasickat
Hasickat
08.01.2024 3 z 5

(SPOILER) Knizka me chytla az v posledni tretine. Do te doby mi to prislo dost nudne a nezajimave. Mnohem vic me bavi “duchariny, pripadne zahadne vrazdy ze serie Stopy Hruzy. Styl pubertalnich unosu neni mym salkem kavy.

Martin82
Martin82
29.06.2022 4 z 5

Reva je prostě vtipná a originální mrcha, opět jsem se párkrát pobavil a zasmál, hlavně jak komunikovala se zákazníky. Děj byl svižný a možná až moc jednoduchý.. v jedničce bylo přeci jen více zápletek a napětí, nicméně dávám 75% a je obrovská škoda že závěrečný třetí díl v češtině vůbec nevyšel. https://www.etsy.com/listing/848171845/rl-stine-fear-street-silent-night-trio

Kontryhelka
Kontryhelka
02.12.2020 2 z 5

Slabší druhý díl, který snad ani být napsaný nemusel.

hippiesak
hippiesak
26.07.2019 4 z 5

OK, paráda. Ale shoduji se, že první díl byl lepší. Ale přesto se jedná o to lepší, co se dá pod štítkem "Stopy Hrůzy" najít :) Takže za mě OK a doporučuji.

minimonisek
minimonisek
25.10.2015 3 z 5

První díl byl trochu lepší, ale i tak příjemné počtení.

Donika
Donika
06.10.2014 1 z 5

Ten první díl se mi teda líbil mnohem víc.

Bramboráček
Bramboráček