Míšovo tajemství

Míšovo tajemství

Půjdete také letos poprvé do školy jako malý Míša? Tak to vás jistě budou zajímat jeho malá i velká dobrodružství. Kdo je to vlastně tajemný Brehule - strašidlo, nebo něco docela jiného? Co se přihodilo na výstavě starých hraček v muzeu? A kdo upustil do sněhu cínového vojáčka na koni? Je to všechno pořádně zamotané, ale naštěstí je tu Míšova babička, a ta si ví rady vždycky! méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31911/misovo-tajemstvi-31911.jpg 4.617
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

witiko

Moc pěkná a povedená knížka, která takřka detektivní zápletkou rozvíjí dětský smysl pro čest, etiku, zodpovědnost a pravdomluvnost, ale současně i dilemata, která jsou s tím spojená.

Lucissia
02.11.2016

Pěkná knížka z dětství, dobře se mi i teď předčítala a synka povídání zaujalo. Jen si trošku pletl Míša a Váša, ale jinak super. Paní Zmatlíková tomu opět dodává šmrnc. :-)

lenka9620
01.04.2016

Zrovna dnes jsem ji po x letech otevřela a začala číst synkovi před spaním...nádherný příběh,úplně mě přenesl do doby,kdy mi jej četla maminka před spaním

Luccy78
30.04.2015

Tak tuhle kouzelnou knížku jsem dostala svůj poslední den ve školce, s pěkným věnováním od oblíbené paní učitelky :-) A protože byla vážně pěkná, s velkýma písmenkama a možná i z nostalgie, ji vlastním doteď a má čestné místo v mé knihovně.

Jusťa
02.01.2015

Nádherná knížka.

iva23
03.10.2014

Hezký příběh o Míšovi a jeho kamarádech, o tajemném panu Brehule a ukradeném vojáčkovi.

terkas2001
11.03.2013