Milované Princezně : milostné dopisy od tvého krále

Milované Princezně : milostné dopisy od tvého krále https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/271127/bmid_milovane-princezne-milostne-dopisy--TeI-271127.jpg 5 60 20

Která žena by nechtěl dostat dopisy od svého Krále? Tato krásná barevná knížečka přináší svazek milostných dopisů od Krále celého stvoření. Na každé dvoustraně naleznete vždy nádhernou fotografii s biblickým citátem a k němu dopis povzbuzení, poučení, potěšení. Přílohou k tomuto produktovému listu jsou právě ukázky z knihy.... celý text

Duchovní literatura , Literatura naučná , Citáty a přísloví

Vydáno: , Christian Project Support

His Princess: Love Letters from Your King , 2004

TessV
TessV
11.02.2022 5 z 5

Velice dobře napsané pasáže, které dokáží povzbudit člověka, ať už si prochází čímkoli. Motivující, plné víry, lásky a naděje.
Doporučuji přečíst každému člověku s kouskem dobra v srdci.

amejzlík
amejzlík
14.05.2021 5 z 5

Kniha je pohlazením po duši. Dopisy jsem četla dlouho a postupně. Nad každým jsem se vždycky zamyslela a měla jsem velikou radost z toho, že mohu čerpat z nekonečné Boží lásky. K dopisům se určitě budu vracet, když budu potřebovat povzbudit.

PoetickaM
PoetickaM
18.02.2021 5 z 5

Pohlazení a povzbuzení do nového dne.
Ať jsi jaká jsi pro Boha jsi vždy princezna
"Jsem tu vždy pro Tebe.Nikdy nejsem natolik vytižený,abych si s tebou nemohl promluvit, má milovaná "

Pavlačinka
Pavlačinka
03.07.2019 5 z 5

Nádherná knížka plná naděje, povzbuzení, pohlazení.. Vždycky jsem si před spaním přečetla jeden dopis a usínala jsem zamuchlaná do Lásky.
Vše je správně načasované, někdy jsem dopis četla v němém úžasu, jindy se slzami v očích, ale každý byl krásný a každý byl pro mě!

Leni.S
Leni.S
10.09.2018 5 z 5

Krásná knížečka. Dostala jsem ji jako dárek ve chvíli, kdy jsem přesně něco takového potřebovala. Často jsem měla při čtení pocit, že jsou dopisy psané opravdu přímo mně... Ráda se k ní budu vracet..

Eorin
Eorin
04.09.2018 4 z 5

Příjemné a pozitivní čtení. Není to na čtení na jeden zátah, ale spíše doporučuji ponechat si jednu kapitolku na chvilku, kdy vážně potřebujete "slyšet", že vás má někdo rád a že na ty své trable nejste sami. Dostala jsem knihu jako dárek a vážně to občasné listování v ní zbožňuji.
Nejspíš není pro všechny, nebo pro každou chvíli a každé rozpoložení, ale když se zrovna trefíte, je to naprostá emoční bomba v tom nejpozitivnějším slova smyslu. Doporučuji

rusalka123
rusalka123
01.07.2018 3 z 5

Na mě už to je moc... Moc patetické, moc přeslazené... Je to psáno přesně tím stylem, který už charismatikům občas tak úplně nevěřím. A ani... ani Bohu... Tedy myšleno tak, že se mi zdá, že mu "dávají do úst" formulace, které by On sám takhle nepoužil... Nevím, je to jen můj subjektivní dojem, každopádně já asi potřebuju Boha vnímat jinak, třeba v přírodě, hudbě,... V krásných, ale prostých věcech. Ne ve formulacích tohoto stylu... Ty mnou paradoxně vůbec nehnou.

helenah
helenah
23.06.2018 5 z 5

Když to čtu,věřím že jsem krásná,milovaná....krásně mě to dovede k modlitbě,do které se mi někdy nechce

Růžek
Růžek
09.04.2018 5 z 5

Můžete dopisy číst dokola, rozjímat nad nimi a stále objevovat to, kým jste... Milovaná...

09.01.2018 5 z 5

Čtu ji znovu - jednu stránku ráno při modlitbě.

Anne Leyyd
Anne Leyyd
22.12.2017 5 z 5

Šetřila jsem si stránky v průběhu celého roku, protože vstřebat celou tuhle knížečku najednou by se za a) nedalo a za b) by to byl skoro zločin. Neskutečně podařené zpracování, neskutečně bohaté na náměty k hlubšímu zamyšlení, povzbuzení a pohlazení po duši. Překrásné fotografie, které celek opravdu obohatily. Vřele doporučuji všem dívkám, ženám.

Vím na 100 %, že si knížku zase otevřu a budu si ji pročítat pomalu znovu. Jsem si víc než jistá, že jsem všechny myšlenky po jednom přečtení nepochytila a na další zase už třeba pozapomněla, takže... :-)

ZuzziŠ
ZuzziŠ
10.09.2017 3 z 5

A už konečně vím, jak vypadá červená knihovna charasmitiček :-)
Ty ilustrační obrázky!

SomebodyUnique
SomebodyUnique
23.08.2017

Nádherná kniha, která čtenářku dokáže obejmout na každé stránce! A k tomu přitahující a pestrá grafika. Tuhle knihu by v knihovně měla mít každá (ne)křesťanka.

Kopretina
Kopretina
19.02.2017 4 z 5

Můžu komentovat milostné dopisy, které jsem dostala od svého milého? Do toho vám nic není, to je v mém srdci... Každý večer jsem si jeden přečetla a nikdy jsem se necítila tak milovaná a pochopená jako s nimi...

tatafa
tatafa
08.01.2017 5 z 5

Nádherná knížka, která dokáže potěšit, když není nejlépe a vždy připomene, že opravdu mám svého Krále,, který stojí při mne ... Vřele všem doporučuji!!!

Selendra
Selendra
19.09.2016 5 z 5

Úžasná knížka, co potěší ženské srdíčko. A pokaždé dokáže, že jsme milovany naším Králem.

AnnaAm
AnnaAm
19.08.2016 5 z 5

Jedným slovom kniha je Boží dar.Nemám k tomu čo viac dodať.

AllyKumari
AllyKumari
12.07.2016 5 z 5

Dostala jsem ji jako dárek ve chvíli, kdy jsem něco takového přesně potřebovala. Leží na mém nočním stolku a kdykoliv je mi smutno, najdu v ní útěchu.

Teri.Fishing
Teri.Fishing
11.06.2016 5 z 5

Knížka určená přesně na míru ženskému srdci. Možná, že skrze ní dokážeme lépe příjmout Boží řády a příkazy pro nás. A také to,že jsme jako ženy jedinečné a milované. /žasný poměr povzbuzení a rad:)

31.05.2016 5 z 5

Pro mě je tato knížka nádherným a hladivým povzbuzením. Navíc jsem ji dostala od své osmdesátileté přítelkyně.

náboženství Bůh, Hospodin Bůh a člověk duchovní život duchovní literatura romány v dopisech, epistolární romány

Část díla

2015  96%Milované Princezně : milostné dopisy od tvého krále