Milionové holky

Milionové holky https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72489/milionove-holky-72489.jpg 4 61 14

Milionové holky série

Nový, moderní příběh z exkluzivního prostředí od oblíbené autorky dívčích románů Jess Hallová se spolu s bratrem a otcem stěhuje do luxusní čtvrti, ale bojí se, že bude příliš daleko od kamarádek ze školy i od milované babičky. Není proto ze stěhování příliš nadšená až do chvíle, kdy se dozví, že jejich dům je určen opravdu jen pro VIP osoby a brzy se do něj nastěhují, herci, hudebníci, modelky a milionáři. Život mezi penězi a luxusem vypadá jistě lákavě, ale bude opravdu stát za to?... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Mladá fronta

Million Dollar Mates , 2010

Lovehorses365
08.08.2023 4 z 5

V některých částích se mi moc nelíbila.
Ale pokud se to sečte tak byla docela fajn.

Kajachow2
02.11.2019 3 z 5

Za mě oddechová kniha, které je spíše vhodná pro menší děti (10-12let bych řekla). Každopádně na dovolené jsem si ji přečetla a u knihy se pěkně relaxovalo

A.K.A.R.
22.09.2018 4 z 5

Moc se mi líbila hlavní hrdinka a jako dívčí knihu rozhodně doporučuji.

bookwoman
24.06.2018 5 z 5

Moc povedená knížka, bylo to takové pohodové dívčí čtení. Hlavní hrdinka,Jess, mi byla sympatická, stejně jako většina postav v této knížce. A určitě si přečtu i druhý díl, protože tato knížka mě fakt celkem bavila.

Eliška13
05.07.2017 3 z 5

Knížku jsem chtěla už několikrát odložit, 1. část mě příliš nebavila.
Jsem ráda že jsem to neudělala, protože se na konec ukázalo že je to fajn knížka :D

SimčaTvrzová
28.07.2015 5 z 5

Moc fajn knížka vím že to má druhy díl ale chtěla bych aby byla nekonečná moc sem se těšila až si lehnu a kousek si přečti fakt moc skvělá!!!

Martinka179
30.05.2015 2 z 5

Mě tato kniha moc nebavila :D a kolik má tato kniha dílů?
Děkuji za odpověď

en.bee
14.03.2015 5 z 5

Velmi pěkná.

KachnaN
20.09.2014 5 z 5

Nevím, čím mě ta knížka uchvátila. Možná pro mě sympatickou hlavní postavou. Možná všemi postavami. nebo je taky možné, že se mi na té knížce líbilo, že hlavní hrdinka závodně plave, jako já :) nevím... :) Ale vím, že od téhle knížky jsem se nemohla odtrhnout. Moc a moc se mi líbila. Doporučuji všem.

Roselunda 1928
15.08.2014 3 z 5

Tak jo, četla jsem lepší knihy, ale tuhle řadím mezi od Hopkinsové spíš lepší. Jess byla v pohodě, Tom mi byl ale nesympatický, Džej Džeje jsem měla o dost radši. Alisha zezačátku působila jako hóóóódně rozmazlenej nafoukanej fracek, ale trochu ji chápu. Mám ale spolužačku, jejíž táta je milionář, a je úplně v pohodě.Jsem fakt ráda, že se Jess a Alisha skamarádily. :D
Ttrochu Alishe závidím!

audrey_marilyn
20.05.2014 5 z 5

Úžasná knížka.Až na konec,ten mě tak nalákal k tomu zajít si půjčit další díl :-) jinak je super,.

Kyta
22.08.2013 4 z 5

Moje první přečtená kniha od Hopkinsové. Rychlá a náladová. Je v ní dokonale popsaný život bohatých lidí a mladé holky Jess, která neví, jaké to opravdu bude..Má starosti, stěhují se a ona bude daleko od příbuzných...Četla jsem ji už dávno a přesto si ten děj pamatuji. Četla se velmi rychle a spousta věcí mi tam dávala smysl. Mám dívčí romány moc ráda a tenhle není výjimkou. :) Prostě doporučuji všem holkám, které čtou dívčí zápletky a starosti. :)

Emmgirl
22.07.2012

Tuto knihu vlastním v anglickém originále, jako mnoho ještě nevydaných knih, které tím pádem bohužel ani nemám na svém profilu, jelikož to tato databáze neumožňuje.

Jak bych to asi řekla, abych ji oddělila od ostatních teen dívčích románků v angličtině, které jsem měla možnost nasbírat a přečíst. Nenadchla, ale ani až tak moc neurazila.. Zkrátka na rozdíl od některých ostatních knih podobného žánru, je to jen chabé čtení na jedno odpoledne, aby Vám trochu ukrátilo dlouhou chvíli. Ani moc nemusíte vnímat oč jde, zkrátka přečtete a zase příběh hned upadne v zapomnění..

Nic pro mě, ale pokud se do toho někdo pouštíte, hodně zdaru při čtení. :)

johisa
07.05.2012 5 z 5

Další úžasná knížka od Cathy Hopkinsové. Velmi dobrá a vtipná, určitě doporučuji :)