Nell

Nell https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17989/bmid_nell-Gb7-17989.jpg 4 54 9

Noah Bishop, agent FBI série

Hladinu poklidného městečka příznačného názvu Silence rozvíří série záhadných vražd, jejichž oběťmi jsou výlučně muži, navenek zdánlivě bezúhonní občané. Po jejich smrti však - až na jedinou výjimku - vyjde najevo, že vedli dvojí život a leccos temného tajili. Vyšetřování vede šerif Ethan Cole. Právě v tu dobu se do rodného města vrací Nell Gallagherová, uvést do pořádku dědické záležitosti po smrti svého otce. Hned po příjezdu se setká s Maxem Tannerem, svou první láskou. Kdysi ho opustila, když bez vysvětlení utekla z domova. Záhy vysvitne, že její návrat do města má i jiný důvod. Pro své výjimečné schopnosti je vyslaná do Silence coby expertka FBI, aby pomohla při pátrání po záhadném vrahovi. Souběžně s prošetřováním minulosti obětí se Nell vyrovnává se svou vlastní pohnutou minulostí, v čemž jí ochotně Max pomáhá...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Wist

Whisper of Evil , 2002

petraj30
12.07.2021 5 z 5

Prozatím nejlepší a doposud nejnapínavější díl. Na konci do sebe všechno krásně zapadlo. Jen jedna malá drobnost zůstala nedořešená. Moc se mi líbilo, že příběh Nell se odkrýval postupně, až na konci se dozvíme, proč to všechno muselo být. Ale moc mě mrzelo, že ten její příběh měl až moc žalostný nádech.
Byl to moc zajímavý a napínavý díl, těším se na další.

alakarov
04.10.2020

Nemohu ji sehnat prosím o pomoc. Děkuji všem za pomoc

cukrovka
14.07.2020 5 z 5

Opět velmi čtivý a napínavý příběh. I zde se vyšetřují vraždy pomocí paranormálních schopností. Nell mi bylo chvílemi líto, když odkrývala tajnosti týkající se její rodiny.

PeM
19.11.2018

Když už jsem si myslela, že všechno vím, konec mě přesvědčil, že myslet znamená.....no víte jak :-).....skvělý příběh a já knihu doporučuju jako ty předešlé.

bekule
14.09.2018 5 z 5

Pátý díl série a pro mě zatím nejlepší, jako vždy tajemný, napínavý, skvělá hlavní dvojice.

moudivlacek
05.04.2018 5 z 5

Další skvělý příběh a zas trošku jiný paranormální jev, bože, bylo to děsivé, napínavé, zajímavé čtení.
Zase hlavní postavy Nell a Max mi byli velice blízcí a držela jsem jim palce, dlouho jsem podezřívala z vražd někoho jiného, pravého jsem - příznám se - neodhalila.
Každopádně budu pokračovat v dalších příbězích.

modranka
29.09.2014 4 z 5

Opäť FBI a faktor PSI. Hodne sa príbeh podobal prvej časti, ale mal v sebe osobité čaro. Páchateľ bol tak ukrytý v príbehu, že vás ani nenapadne ho spájať s vraždami. Výborná detektívka, výborný príbeh.

Rosamund
07.04.2013 5 z 5

Toto bola prvá kniha, ktorú som od tejto autorky čítala. Oproti zvyšným knihám je trochu slabšia.

Lusa
30.11.-0001 5 z 5

Úžasná kniha ale podle mě Nell nemá na Maggie, dalo by se říci, že je Nell slabší odvar Maggie, ale nemohu říci, že byla kniha špatná, právě na opak.
Byla výborná plná tajemna které se mi pomalu otevíralo a na konci mě opět autorka šokovala, Dočítala jsem to ve třídě pod lavicí a měla jsem co dělat aby to se mnou nešlehlo. :))

Kay Hooper
americká, 1957