Město upírů

Město upírů https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144227/mid_mesto-upiru-pmN-144227.jpg 4 88 16

Upíři polibky série

< 3. díl

Může být touha po pomstě silnější než láska? Konečně se sympatická, upíry posedlá gotička Raven dočkala svého temného prince. Jejím vyvoleným je anděl noci, okouzlující upír Alexander Sterling. Jenže je tu někdo, kdo jejich lásce nepřeje. Darebák, který touží po Raven a Alexandrovi se chce pomstít. Upír s jedním okem zeleným a druhým modrým, Jagger. Jagger přijel do Dullsville, aby bránil čest svojí rodiny a své sestry Luny. S ní totiž Alexander kdysi odmítl spojit svůj život navěky. Protože si myslí, že Raven už je upírkou a on sám ji nemůže mít, vymyslí Jagger spolu s Lunou ďábelský plán. Podaří se jim ho uskutečnit? Stvoří monstrum nebezpečné všem živým i nemrtvým? Alexander a Raven musí bojovat nejen za svou lásku, ale v jejich rukou je také osud celého města.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Zoner Press

Vampireville , 2006

knihomolka_eli
08.09.2023 2 z 5

Knižka sa podobne ako predchádzajúce čítala rýchlo. Z postáv ma celkom bavila Jaggerova sestra Luna. Nech bola akákoľvek, v tom, čo rozprávala Raven, bolo cítiť kus úprimnosti.

Záver ostal otvorený, nakoľko v origináli vyšlo podstatne viac častí ako v češtine. Tým, že ale nie som cieľovka a knihy ma až tak nenadchli, nemrzí ma ani, že sa k ďalším nedostanem.
Odporúčam mladším čitateľom (10-12 rokov) :)

Orange8knihomol
29.08.2020 5 z 5

Nečekala jsem od této série tolik, kolik jsem dostala. Když už se mi zdálo, že vím, jak se bude následující děj odvíjet, vždy přišlo něco neočekávaného. Při čtení jsem s úsměvem vzpomínala na Stephenii Meyer a její Twilight ságu, jež se mi tenkrát moc líbila. Jsem přesvědčená, že právě pro fanoušky Stmívání nebo jen zatvrzelé gotiky jsou Upíří polibky naprosto ideální. Za mě velké DOPORUČENÍ! A pokud miluješ upíry, není co řešit. :-D

Pedruska01
16.09.2019 3 z 5

Musím nechat, že takovéhle věcičky se dobře a rychle čtou. Vyhovovala mi délka knihy i kapitol samotných. Dějově se to vlastně vůbec nikam nehnulo od předešlého dílu. Nejspíš to je i tím, že původní série jich má o dost víc, než máme možnost poznat v češtině a tudíž autorka má ještě dost času a prostoru. Na jednu stranu jsem ráda, že jsem zdolala tyto tři díly, ale na tu druhou mě mrzí, že zbytek nevyšel, protože by mě vážně zajímalo co bude dál, přesto nemám zájem je číst v originále.
Je to pro mnohem mladší čtenáře a Raven, hlavní hrdinka je "neskutečný" puberťák, nad kterou člověk jen protáčí oči. Přeci jenom "gotika" není můj šálek čehokoliv. Je to jednoduché, občas postrádá logiku a dost naivity, především té romantické.
Alexandra jsem si stále nedokázala nijak zvlášť zamilovat - prostě neutrál, Jagger byl fajn, byť bych asi čekala stejnak víc akce a Trevor? Něco mi tam chybělo - ve smyslu s Raven.
Však bylo to milé a mohu doporučit. :)

viki77
29.12.2018 5 z 5

Otevřený konec doufám, že budou tady v Čechách i další díly co jsem koukala tak by jich mělo být 8.

MinaHawke
23.07.2018 3 z 5

Dobré zakončení série.

TerezaMondeková
28.01.2018 3 z 5

Ani třetí nebyl špatný. Krátký, zbytečně se to neprotahuje, trochu předvídatelné... čekala bych víc romantiky. Pak mi docela vadí konec... přišel mi otevřený a to nemám ráda. Čekala jsem něco jiného.

Lorej
29.04.2017 4 z 5

Fajn konec, fajn série.

Šarkavintrova
26.07.2016

Doufam že sr mužu těšit další dil.už je čtu po několikáté a pořád mne neomrzely.
Snad se v tomto roce dočkam pokračování

niki-chan
27.05.2016 5 z 5

Tak zápletka s příbuznými zajímavá, ale trošku očekávatelná. Líbí se mi i proto, že se čte sám. Chci další

Luccy78
04.10.2015 3 z 5

Pěkná, zase tenká kniha, takže přečteno během jednoho dne. Ale opět mě to přesvědčilo o tom, že se hodí spíše pro mladší čtenáře, kteří ještě nemají tolik načteno, nebo pro VELKÉ milovníky upírů..

pate.langdon
24.01.2015 4 z 5

předchozí díly byly lepší, ale i přesto má tato série své kouzlo a je neobvyklá :)

ellypusik
24.10.2014 4 z 5

Konec mne nepřekvapil, ale vcelku dobré čtení.

Dandulka
28.03.2014 5 z 5

Raven a Alexandr prožili další dobrodružství se zlými upíry. Z konce knihy je patrné, že se můžeme těšit na další díl. A to je dobře.

vlkove
30.08.2013 3 z 5

Nejslabší díl celé série, ale jinak sérii doporučuji. Další díly série u nás nevyšly.

HODNOCENÍ SÉRIE: 84 %

ciniminisek
19.05.2013 2 z 5

Klasická upířina pro náctileté. Díl od dílu, to upadá. Do dalšího se horko-těžko dám.

Lira
08.03.2013

Příběh se mi líbil a nelitovala jsem.

upíři

Ellen Schreiber