Město Hadů

Město Hadů https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134773/mesto-hadu-134773.jpg 4 84 8

Město série

< 3. díl

Městu již deset let vládne Kapak Raimi, muž, jehož stvořil první Kardinál, muž, kterého nelze zabít. Jednoho dne se ale ztratí a jeho věrný ochránce Ford Tasso tuší, že za tím stojí tajemní vilakové, dávní a mocní kněží z rodu Inků. Povolá na pomoc Al Jeeryho, protože jen on se jim jako potomek zabijáka Paukara Wamiho může s nadějí na úspěch postavit. Al Jeerymu na Kapakovi pranic nezáleží a s vilaky se nechce zaplést...... celý text

Horory , Romány , Thrillery

Vydáno: , Puls

City of the Snakes , 2010

Luigi1
Luigi1
30.01.2021 3 z 5

Závěr se polepšil,ale nechytilo mě to.

terez3919
terez3919
12.09.2018 4 z 5

Líbí se mi celkové zakončení, vše pěkně do sebe zapadlo

zbožňuju_knihy
zbožňuju_knihy
15.03.2018 4 z 5

Bylo to dobré, ale ten první díl byl, nemůžu si pomoct, proti tomuto poslednímu, omračující.. Ale je to dobře zakončené, celá trilogie na sebe krásně navazuje a zapadá to do sebe. Tento díl tedy za 4*, jednička pro mne byla neskutečná :-)

IvaJakl
IvaJakl
02.02.2015 5 z 5

Zajímavý závěr trilogie Město.

Nuny
Nuny
22.10.2014 5 z 5

Neuvěřitelné. Geniální propojení dvou předchozích dílů do dalšího pokračování o osudu města. Jak mistrně dokáže psát Shan, to nechápu.
Navíc uděluji velikou pochvalu za dokončený příběh. Jsem moc ráda, že vím co se s postavami dělo dál.

Allebith
Allebith
21.06.2014 3 z 5

Darren asi není můj šálek kávy.. Jako poslední z trilogie jsem ji přečetla a špatné to nebylo, ale nějak mi celý ten svět, který je jakoby reálný a pořád se brání magii, která je přítomna a přitom nevyzdvihována, nesedí..

dusan122
dusan122
22.01.2013 3 z 5

Opet perfekni zapletka.Konec dobry vsecko dobre.

VictimOfChanges
VictimOfChanges
03.12.2012 5 z 5

Takže, podle mého mínění, navzdory tomu, že jsem pouze obyčejný člověk a mé mínění může být naprosto scestné, hodnotím třetí díl jako závěr hodný mistra Shana. A těším se na další a další strhující příběhy tohoto úžasného autora.
Kardinál je mrtev, ať žije Kardinál!

Darren Shan (p)
irská, 1972