Medvídek Pú - Kouzelné zaklínadlo

Medvídek Pú - Kouzelné zaklínadlo https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/158808/medvidek-pu-kouzelne-zaklinadlo-158808.jpg 4 6 2

Zvířátka se dohodla, že si zahrají Púovu operu. Každé si ale muselo vyrobit svůj hudební nástroj. A jak to dopadlo? To už si přečtete sami.

LunaL.
27.10.2022 4 z 5

První knížka o medvídkovi Pú, kterou syn dostal. A hned se do příběhů ze Stokorcového lesa zamiloval! Už má v knihovně dalších šest knížek a přeje si další k narozeninám. Takže vymýšlíme oslavu na téma medvídek Pú - a podobně jako si zvířátka u knížky dělala sama hudební nástroje, tak mi si sami vyrábíme vše, co na oslavu patří
Jako velké plus u medvídka Pú beru to, že nalákal syna na med, kteremu se předtím vyhýbal hvězdičku ale odebírám za chyby, kterých bylo bohužel dost (hlavně špatně použité čárky ve větách, omylem použita stejná slova v jedné větě,.. ) naštěstí je tento díl výjimka, ostatní díly, které se k nám dostaly, jsou (téměř) bez chyb

Osice
09.06.2020 5 z 5

Pozor, pozor. Ve Stokorcovém lese se schyluje k opernímu představení. Jak snadné je připravit představení. … Zavzpomínala jsem si na naše knihovnická představení pro děti. Také jsme mnohdy moc nezkoušeli, poslední zkouška předznamenávala velké fiasko, ale nakonec jsme se vybičovali k uspokojivým výkonům:-) … Operní představení si navíc žádá orchestr s hudebními nástroji. Nástroje si zvířátka jednoduše vyrobí z toho, co mají po ruce/tlapce/kopýtku. I když nejsem velkým příznivcem Disneyovské tvorby, příběhy Medvídka Púa se mi líbí. Kniha Kouzelné zaklínadlo např. obsahuje momenty, které vybízejí ke kreativitě. Proč si neudělat s dětmi svůj domácí orchestr? Jenom pozor na sousedy:-) ... A náš Šumavský maraton s Medvídkem Pú touto knihou končí.

Walt Disney
americká, 1901 - 1966