Medvídek Pú - Každý podle své chuti

Medvídek Pú - Každý podle své chuti https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/158770/medvidek-pu-kazdy-podle-sve-chuti-158770.jpg 4 12 3

Tentokrát Sova naučí Medvídka Pú, Králíčka, Tygra, Ijáčka a Prasátko, co je to pět smyslů. Každé ze zvířátek dostane od Sovy zajímavý úkol. Jak ho splní? To se dozvíte právě v této knížce.

JuliSimeckova
02.04.2024 5 z 5

Pět smyslů. Každé zvířátko mělo jeden.

Osice
09.06.2020 5 z 5

Dceři předčítal 2x manžel. Jednou jsem měla kliku a příběh jsem si vyslechla:-) … Sova jakožto nejmoudřejší z nejmoudřejších seznamuje ostatní s pěti smysly. Potíž je v tom, že si na všechny nemůže vzpomenout. Ví si ovšem rady:-) Malí čtenáři se bezvadným způsobem dozvědí, jaké máme smysly. A nejen to. Příběh vybízí k zamýšlení nad tím, co je nám příjemné a co není. Alespoň já se tomu při čtení neubránila. Bylo zajímavé hledat sama u sebe, co mi například hezky voní a co mi naopak vůbec nevoní nebo na co se ráda dívám a na co ne. Doporučuji při čtení zastavovat a ptát se dětí, jak by si s daným úkolem od Sovy poradily ony. Příběh k tomu vyloženě vybízí. A i čtyřleté dítě dokáže přijít se zajímavou odpovědí. Nebojte se a ptejte se:-) Pro mne jsou společné chvilky nad knihou něčím výjimečným.

bubator
19.04.2020 5 z 5

Nádherné knížky, krásné ilustrace a super příběhy s Medvídkem Pú. Dcera tyto knížky zbožňuje, čteme je každý den.

sýry pět smyslů

Walt Disney