Mé dvě ženy

Mé dvě ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45214/me-dve-zeny-45214.jpg 4 26 5

Dva roky nebyla pro něho, jeho bývalá žena Angelika víc, než romantickou vzpomínkou. Když se, ale s Angelikou znovu setkal, byla to jen náhoda, kterou zamlčel své manželce Betsi. Angelika však byla obviněna z vraždy a hromádka lží, nejdřív narůstala a potom se začala hroutit. První vydání.

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Mladá fronta

The Man with two Wives , 1955

Kerberos
22.04.2020 4 z 5

Detektivka psaná takovým tím starosvětským stylem.Jedná se spíš o psychologický román s kriminální zápletkou.

dagsvob
15.07.2017 5 z 5

Zajímavě vykreslené charaktery postav, napínavý děj. Určitě si zase nějakou starší detektivku přečtu.

lenyleny
11.01.2017 5 z 5

Takovéto detektivky jsou mé srdcovky. Nádherně vykreslené postavy, styl jedna báseň. A ačkoliv se děj odehrává asi v padesátých nebo šedesátých letech minulého století neztratila situace nic na aktuálnosti.

Trautenberg
21.12.2013 3 z 5

Trochu starosvětská detektivka, ale kdo to má rád, tak si přijde na své

fialka voňavá
10.06.2013 4 z 5

(SPOILER) Tato světová detektivka, ve které je hlavní hrdina Bill po neúspěšném prvním manželství si vezme za ženu Betsy, finančně zajištěnou z vyšších kruhů. Po 2 letech se znovu setká se svou bývalou ženou Angelikou. Angelika byla obviněna z vraždy svého divokého milence, neúspěšného spisovatele. příběh byl pro mě velmi napínavý. konec nebudu uvádět, tato svět. detektivka je i psycholog. studií.

zfilmováno

Autoři knihy