Mauricius, Réunion a Seychely

Mauricius, Réunion a Seychely https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336819/bmid_mauricius-reunion-a-seychely-giG-336819.jpg 3 3 1

Mauricius, Réunion a Seychely jsou ostrovy obdarované fantastickou krajinou a idylickými plážemi, a proto jsou tím nejúčinnějším lékem na zimní splín. S tímto průvodcem z proslulé edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci země! – Úžasné zážitky – inspirativní fotografie, informace o aktivitách a přehled nejzajímavějších míst – Naplánujte si cestu – užitečné tipy a nejlepší doporučené trasy vám dávají možnost sestavit si cestu podle svých představ – Mimo známé trasy – naši autoři pro vás odhalují skrytá místa, čímž vám pomáhají zažít něco jedinečného Zvláštní kapitoly – Nejlepší potápěčská místa – Pěší turistika na Réunionu – Malebné vyjížďky a výlety lodí – Doporučené trasy po ostrovech Říkáme to tak, jak to je Našim informacím můžete věřit, protože autoři Lonely Planet osobně navštěvují místa, o nichž píšou. Nepřijímáme žádné protislužby za pozitivní hodnocení, a můžete se proto spolehnout na to, že jsme absolutně objektivní.... celý text

tereza1198
08.04.2019 3 z 5

Mauricius - krásné pláže, skvělé trhy (každý den je tam něco trochu jiného), levné oblečení, 1 rupie je cca 0,6 Kč. Jezdí se vlevo. Pronájmy aut jsou celkem levné. Zvládli jsme bez oficiálního průvodce. Doporučuji prohlídku rumárny Chamarel. V knize není nic, co by se nedalo najít na internetu.

Seychely - jsem obeplula na katamaránu. O pevnině tedy nic moc nevím. Moře je opravdu úžasné. Ostrovy krásné. Ale draho, draho, draho.

Réunion jsem neviděla, ale mnoho lidí říkalo, že Mauricius je hezčí. Žádná osobní zkušenost.