Maska smrti

Maska smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22302/maska-smrti-22302.jpg 4 57 9

Napínavý příběh z nové detektivní série Strážce duší. Akční děj přináší nečekané zvraty a překvapivá rozluštění. „Smrt spočívala na dně masivní dřevěné truhly. Pečlivě omotána látkou a podloženy buničinou ležela tiše a nehybně. Již více než 100 let čekala, až znovu pocítí životodárné teplo lidského těla a osvěžující kapky lidského potu. Čekala, až bude moci opět ukázat svou tvář a vpít se svým podmanivým pohledem do očí vytřeštěných hrůzou?“ ... celý text

kolacky
21.06.2023 4 z 5

Četlo se dobře a zlehka. Mám záhady ráda.

metrolog
01.09.2021

Mně se knihy pana Vašíčka líbí. A ani tahle nebyla vyjímkou. Přečteno po strážci duší 1 a 2 a tak to bylo takové zakončení série o Armínovi a Katce. Škoda, že nejsou další... Dávám 5 hvězdiček.

Mates84
17.08.2018 3 z 5

Po Ztracene brane a Dablove lsti musim rict,ze jsem byla trosku zklamana:(

Riccia
25.02.2018 5 z 5

Napínavá, čtivá, zajímavá. Ráda jsem si ji přečetla a ráda si přečtu i nějakou další :-)

Peleus
04.10.2015 3 z 5

Globální ambice vyznívají lehce do ztracena, k tomu přestřelená koncovka (naštěstí ne tak neodpustitelně jako v knize Ďáblova lest). Jinak vcelku čtivé dílko.

P.S. Začínám si myslet, že jsem studoval špatný obor. Záhadologové-spisovatelé-historici-archeologové v jedné osobě procestují kus světa, nahlédnou pod pokličku světových dějin, zažijí různá dobrodružství, těší se uznání a přízni žen na všech kontinentech a závistí mužů tamtéž.

hanap
01.04.2015 4 z 5

Souhlasím "jednohubka ",napínavé , zajímavé čtení na jeden večer , určitě si seženu další knihy p. Vašíčka .

Plútarchos
21.02.2015 4 z 5

Mé první napínavé seznámení s tvorbou Arnošta Vašíčka. Tuto "jednohubku" jsem přelouskal na čtečce Kindle, zapůjčenou od kamaráda. Spisovatel Armín a studentka Katka jsou zataženi do napínavého osudu starobylých aztéckých šamanských obřadních předmětů - Tezcatlipocova maska "Oči smrti" a obsidiánový obelisk "Dýmající zrcadlo", které jeho majitele obdařují nadpřirozenou silou. Pokud si masku nasadíte, jediný pohled zabíjí! Tajemný "Jaguár" se snaží získat oba artefakty z pražského Národního muzea a unést je zpět do Mexika. Napínavá četba pro ty, kdo mají rádi krátké dobrodružné a tajemné příběhy.

MaxQ
18.04.2013 3 z 5

Další jednohubka od pana Vašíčka, kterou jsem mlaskl za tři hodˇky. Doufám, že ji pan Vašíček nepsal o mnoho déle :)

Dandulka
10.03.2012 5 z 5

Samostatná kniha jednoho dílu tv. seriálu. Napínavá. Moc se mi líbila.

Kniha Maska smrti je v