Martínkova čítanka a dvě klubíčka pohádek

Martínkova čítanka a dvě klubíčka pohádek

Příběhy předškoláka Martínka a jeho kamarádky z malé obce jsou doplněny pohádkami o princeznách, chytrých mládencích i o zvířatech. Pro předškolní děti.

http://www.databazeknih.cz/images_books/94_/9462/martinkova-citanka-9462.jpg 4.7106
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Albatros

nevím, kam mi zmizela knížka mého dětství,ale tuhle kočku na titulce jsem milovala....

witiko

Eduard Petiška je dodnes nepřekonaný klasik dětské literatury a tato knížka patří spolu s Alenčinou čítankou mezi jeho nejlepší. Měl úžasný dar vidět svět dětskýma očima a když tuto knihu čtete svým dětem, sami se vrátíte zpátky do dětství. Jedna z nejhřejivějších knih, kde všechno je tak, jak má být a vše je v pořádku. Pohlazení pro dětské i dospělé duše.

Hanule77

Moje Bible, kterou jsem jako malá překreslovala. Dodnes mám obrázky paní Zmatlíkové moc ráda . Babiččina pohádka byla moje nejoblíbenější. A pak O jabloňce.

Damato
09.06.2016

První kniha , kterou můj syn dostal- a přečetli jsme ji - pak už s oběma kluky- snad tisíckrát. Nádherné pohádky, nádherné ilustrace, díky této a jí podobným knihám začali moji kluci číst daleko dříve, než překročili školní práh a oba mají ke knihám stejně vřelý vztah jako já.

hana1984
08.06.2016

Miluju stále ty ilustrace.

ThrisaManx
22.05.2016

Čtení se mi líbilo hodně, ale pamatuji si na jeden obrázek, který mne dost děsil. Proto jsem si knížku nikdy nepřečetla celou :)

DominaCZ
17.05.2016

Tohle si pořád pamatuju.... tak laskavý pohádky se dnes už snad ani nepíšou.
Líbí se mi dodnes ( ostuda co?) :)

Briv
10.01.2016

Dvěmi slovy - nadčasová klasika.

tynka.svo
19.12.2015

Naprosto moje nejoblíbenější knížka z dětství. Už se moc těším, až ji jednou budu číst svým dětem.

tisha8409
07.08.2015

Tuhle knížku si pamatuji.. a matně i ty příběhy. I když už těší další generaci, pořád ve mně jakési povědomí milých příběhů zůstává.

Jihorka
16.09.2014

Právě čteme - i malému Martíkovi. Dětem se líbí stejně jako se kdysi líbila nám.

Modrina
21.05.2014

I tuhle knížku jsem svému malému Martínkovi četla. :)

SabinaV.
14.12.2013

Prostě klasika,která neomrzí

Sasenkasuska
14.09.2013

Moc krásná kniha !!!!!! Pamatuju si jak Martinek počítal dny kdy tatínek přijede.

Marbulka
16.05.2013

Četla jsem jako dítě a právě teď jí čtu dceři.....Alenčinu čítanku jsme už dočetli a navázali jsme Martínkem.......miluju ilustrace v této knížce, paní Zmatlíková je úžasná.

terkas2001
11.03.2013

Knihu jsem četla jako hodně malá. Pamatuji si, že se mi moc líbila :).

Zmiu
11.12.2012

Jako dítě jsem knížku měla moc ráda, hlavně některé pohádky s krásnými ilustracemi. Byla hezky udělaná, protkaná pohádkami, které se mi taky moc líbily. Nevracím se k ní sice jako k jiným knihám, ale dodnes si ji docela dobře pamatuji.

princesse
25.06.2012

Martínkovu i Alenčinu čítanku jsem si schovala z dětství, stejně jako Broučky. Těším se až si je dcera bude moci přečíst. Doporučuji. Krásná dětská literatura.

Bránolog
07.02.2012

Další z knížek, která mne provázela raným dětstvím. Dosud je v šuplíku na chatě v nočním stolku.