Svatá válka

Svatá válka https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17773/mark-stone-svata-valka-17773.jpg 4 31 5

Marka Stonea odvolali z dovolené. Jen málokdy se podaří nejlepšímu agentu vybrat si celou dobu, potřebnou na odpočinek po náročných misích. Generál Khov je zřejmě toho názoru, že Mark si nejlépe odpočine na další misi. Nyní má podezření, že na jedné z planet, nad nimiž SDPP má dohled, došlo k nepovolenému vměšování. Mark má podezření potvrdit nebo vyvrátit. Nebyl by to nejlepší z agentů, kdyby se spokojil jen s tím…... celý text

kokrokr
29.01.2021 3 z 5

Některé situace a slovní výrazy by Garen nepoužil. To snad ale nevadí, jinak dobrý průměr.

cziss
21.10.2020 5 z 5

Eigis
28.03.2019 4 z 5

Mám rád tvorbu Juraje Červenáka i sérii Mark Stone a tahle jejich kombinace se mi zamlouvá.

sarka9190
09.11.2018 2 z 5

Sérii jsme za těžkého úsilé zkompletovali. Jsou to naše milované jednohubky. Na původního autora to nemá, ale ve srovnání s jinými je to slušný průměr.

kloin
11.07.2014 5 z 5

Serii knih Marku Stone mám moc rád a díl z pera tohoto autora splňuje vše co se mi na ni líbí. Napětí, scifi, humor, čest a vše dopadne dobře. Už je to dlouho co jsem sérii četl a potěšil mě příběh, který jsem nečetl.

Kniha Svatá válka je v