Mámo, už to zvládnu samo!

Mámo, už to zvládnu samo! https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330528/bmid_mamo-uz-to-zvladnu-samo-OHj-330528.jpg 5 10 2

Samostatné, sebevědomé, spokojené. Je to báječný pocit, když vidíte, že vaše dítě je schopné zvládat životní situace, navazovat vztahy, překonávat překážky, zažívat úspěch, rozvíjet svůj talent, samostatně se rozhodovat, nebýt závislé na čemkoli a na komkoli, užívat si svůj život, žít šťastně a spokojeně. Samostatnost je vstupenkou do velkého světa. Autorka nám ukazuje, jak správnou výchovou vybavit naše děti vším, čím můžeme, aby v životě obstály bez nás. Kdo je připraven, není zaskočen! Dát jim možnost dělat to, co už ve svém věku zvládnou, i když si myslíme, že výsledek možná nebude úplně dokonalý. Nevadí, že se dopustí chyb. I chyby jsou dalším krůčkem k osamostatnění.... celý text

Rodina

Vydáno: ekniha , CPress

1v8na
09.07.2021 2 z 5

Kniha je čtivá. Myšlenky v ní jsou inspirující a některými jsem se nechala inspirovat a chci je praktikovat ve své výchově svých dcer.
Oceňuji i to, že v knize jsou uvedeny příklady, což se mi hodně líbilo.
Také se mi líbilo shrnutí na konci každé kapitoly.

Christienne
10.01.2019 5 z 5

Čtivá, dobře napsaná, poučná. Jako učitelka i jako matka s autorkou ve všem souhlasím.