Malý mstitel

Malý mstitel https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21997/maly-mstitel-21997.jpg 4 26 3

Stopy hrůzy 99, ze seriálu Prokletá škola. Na Borgentownské střední škole všichni obdivují B-Rangers, čtyři studenty, kteří společně podnikají různé dobrodružné věci. Sheena by se ráda stala jednou z nich, i když přitom riskuje, že ztratí svého nejlepšího kamaráda Dicka. Podstoupí řadu zkoušek a nakonec jí zbyde jen poslední – strávit odpoledne a noc v pusté krajině za městem jen s minimální výbavou. Tahle zkouška přežití se Sheeně zpočátku zdá snadná, ale pak se objeví první mrtvý… Zdá se, že v jejích stopách kráčí někdo šílený, kdo se rozhodl zabíjet. Noční tmou se míhá přízrak Indiána, který rozsévá smrt. ... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Signet

Little Revenger , 1999

Martin82
07.06.2023 5 z 5

Souhlasím, že tento příběh je nejlepší od Andrew Halla a v top 5 v seríi SH. Děj je ve stylu přežití v noční přírodě, kdy se prolínají děje vždy po kapitolách - přítomnost a minulost. Velmi dobře napsané - napínavý příběh, žádná nuda, v půlce knihy už jsem to prostě musel dočíst, jak mě děj vtáhnul. Závěr nebyl kýč a měl svoji logiku 90%.

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Tak v kůži hlavní hrdinky bych nebyla ani za prachy. Vůbec jsem jí do nezáviděla a strašně jí fandila až do konce. Naštěstí vše zvládla, ale za jakou cenu. Pěkně děj svištěl, spousta zajímavých okamžiků.

Miranda
29.04.2012 5 z 5

Nejlepší z kdy vydaných knih od Andrewa Halla. Příběh neohrožené Sheeny, která jde stůj co stůj za svým snem. Nakonec však pozná, že to byla nejen zkouška o umění přežít, ale skutečný boj o život. Na téhle knize mě fascinovala nezlomná vůle hlavní hrdinky svůj sen uskutečnit a její schopnost vyrovnat se se vším, co jí při zdánlivě dětinské soutěži nakonec potkalo.

1999  80%Utopená Sally
2000  66%Mrtvý se nesměje