Malé černé a devět žen

Malé černé a devět žen

Půvabný, vtipný a neodolatelně hravý román, vynalézavě propojující osudy devíti žen prostřednictvím jedněch malých černých, které každé z nich vstoupí do života a vnesou do něj podmanivé kouzlo.   Natalie je prodavačkou v obchodním domě Bloomingdale‘s a hlavu má plnou svého bývalého přítele, právníka, který se po rozcho... celý text

Natalie je prodavačkou v obchodním domě Bloomingdale‘s a hlavu má plnou svého bývalého přítele, právníka, který se po rozchodu zasnoubil s jinou. Felicia dvacet let vskrytu miluje svého šéfa, jenž před časem ovdověl a neví si se svou samotou rady.
Těmto a dalším ženám – například mladé modelce, která čerstvě přijela z farmářské Georgie, hollywoodské divě, která se snaží prosadit na Broadwayi, nebo třeba veleúspěšné absolventce prestižní vysoké, která nemůže najít práci, a tak si na sociálních sítích vytváří báječný život podle svých představ – se jako mávnutím kouzelného proutku začne proměňovat život díky jedněm šatům sezóny, dokonalým malým černým, kterých se každý touží dotknout… méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/33_/338476/male-cerne-a-devet-zen-V9R-338476.jpg 4.221

Nine Women, One Dress (2016)

Vydáno:, Metafora

alzbeta4340

Mozaika drobných příběhů, které spojuje jeden model "malých černých". Některé osudy mě zaujaly více než jiné, ale celkově je to velice příjemné čtení. A určitě by to byl i zajímavý film. Jinak je to taková "dárková" kniha. Vhodná jako dárek pro většinu žen a dívek, většinu zaujme a ostatní neurazí.

bookcase

Jedním slovem úžasné, důmyslně vymyšlené provázání příběhů s šaty.

certik003

Knížka se mi moc hezky četla, vtáhla mě do děje od první kapitoly. Trochu mi připomíná knížku Bábovky.

veronika0382

Tohle byla opravdu oddechovka jak má být. Rozhodně vás pobaví! ... více v mojí recenzi zde v záložkách :-)

alcerka

Chcete-li si přečíst příběh(y), kde vše dobře dopadne, rozhodně sáhněte po této knížce. :-)

evonra

Malé černé by neměly chybět v žádném šatníku, to se jistě, dámy, shodneme :-)

Pokud chcete strávit pár hodin ve společnosti zajímavých žen, a to hned devíti, sáhněte po této překvapivě příjemné oddechovce. Romantika, humor, lehké svěží čtení je zaručeno.

Blaufik

Malé černé a devět žen je opravdu lehká a humorná kniha s množstvím postav, jejichž příběhy vás naprosto pohltí. Já jsem si její čtení naprosto užívala, a to s úsměvem na tváři.
Všem, kdo mají rádi kouzelné příběhy s romantickým podtextem mohu knihu jedině doporučit.

Více v mé recenzi v záložkách.

Veve721

Některým ženským osudům bylo věnováno méně stran než jiným, ale všechno do sebe nakonec dokonale zapadlo a vytvořilo zajímavý příběh. Sice bych ocenila pár kapitol navíc, které by rozšířily dějovou linku Shireen s Medinou, protože číst o jejich životě by mě vážně bavilo, ale na druhou stranu by mohly být pro spisovatelku námětem pro další díl. ;)

Chválím čtivost, i to, že se děj uměle nenatahoval, neplýtvalo se stránkami a zbytečně nepopisovalo všechno okolo. Rozhodně jedna z nejlepších knížek, které jsem v poslední době četla a jednička mezi ženskými romanťárnami. Doporučuju všem ženám, ať už mají rády romantiku nebo reálné povídky ze života. Tato knížka kombinuje to nejlepší z obou.

Recenze: http://supermixer.blog.cz/1703/k-male-cerne-a-devet-zen-jane-l-rosenova