Jeho žena

Jeho žena https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119664/jeho-zena-119664.jpg 4 28 4

MacGruderovi série

Lady Isabel Adairová byla tou poslední ženou, kterou by Duncan McGruder chtěl znovu vidět, natož pak mít povinnost jí zachraňovat. Před třemi lety zrušila Isabel jejich zasnoubení a stala se milenkou hraběte Frasyera. Jediným bolestivým úderem tak zlomila Duncanovo srdce a rozmetala jeho naděje. Teď musí Duncan a minulost zapomenout. Přísahal totiž Isabelinu umírajícímu bratrovi, že nevěrnou krásku zachrání... Zradit muže, jehož milovala, bylo pro Isabel jedinou cestou, jak zachránit svého otce. Nyní jí však každý okamžik po Duncanově boku připomíná, jak velkou oběť musela přinést. Nikdo nemůže Duncanovi zazlívat, že jí pohrdá. Duncanova nedůvěra však nedokáže vzdorovat touze, která se v něm rozhořívá stále prudčeji...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Levné knihy

His Woman , 2008

Lena79
05.10.2022 4 z 5

Asi od čtyřicáté strany jsem měla chuť s hlavní hrdinkou zatřást a nepřestat. Jak ale příběh plynul, pochopila jsem proč se chovala tak, jak se chovala. Jedno se upřít nedá a to je vcelku zajímavá zápletka.

Enny4
06.10.2017 5 z 5

Tento druhý díl se mi líbil, Isabel obětovala lásku pro záchranu rodiny. Duncan se ji snaží nenávidět přestože ji stále miluje - láska je ovšem silnější než nenávist :) Líbí se mi, že knihy na sebe navazují, že všichni tři bratři drží při sobě a každý si najde svou lásku.

havrmoni
14.09.2016 3 z 5

Musím souhlasit,znám lepší,ale i daleko horší knihy. V předešlém díle mi vadila nerozhodnost hrdinky,tahle byla naopak rozhodná až moc. Ona sama zachrání,ona se obětuje atd. Zoufale mě nebavila, chvílemi mi přišlo,že bez ní by byli vlastně všichni v háji nebo mrtví,tedy ona si to asi myslela. Tato série je o bojovnících kolem Wallace,ale nehledejte v tom historickà fakta kromě některých jmen.

Barbora H
24.04.2015 3 z 5

Celkem ušla, ale znám i lepší...

13. století Skotsko historické romance

Diana Cosby