Elegantní hřích

Elegantní hřích https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272234/bmid_elegantni-hrich-0PB-272234.jpg 4 257 34

Vášeň ve znamení módy série

Když dostane nevinná a slušně vychovaná Emmy Clarková práci asistentky v modelingové agentuře v New Yorku, splní se jí sen. Ovšem práce po tyranskou šéfovou Fionu se stane noční můrou. Jediné, co Emmy v práci drží, je hvězda mužského modelingu Ben. Ben je Emmyin naprostý opak: je neuvěřitelně nádherný, dobře placený a zcestovalý. Emmy ale nechce být jen jednou z dlouhé řady jeho fanynek a příležitostných flirtů. Když se začnou sbližovat a překonají i temné Benovo tajemství, vloží se mezi ně Fiona a jejich vztah i kariéra jsou v ohrožení. Ohlasy kritiky: „Ďábel nosí Pradu s jemně zamženou zápletkou. Milé dámy, připravte si něco ke zchlazení, Kendall Ryanová vám totiž přináší pikantní příběh, po jehož přečtení budete prosit o další.“ – Molly McAdamsová, autorka New York Times bestselleru Taking Chances *** „Styl psaní Kendall Ryanové je zkrátka bezvadný. Romány mají neuvěřitelný spád a jsou plné emocí. Nedokázala jsem se od knih odtrhnout. Rozhodně dávám pět hvězdiček!“ – K.A. Robinsonová, autorka New York Times bestsellerů *** „Oslňující a romantické, trilogie Vášeň ve znamení módy má zkrátka všechno, co musejí skvělé erotické romány mít: okouzlující prostředí, krásného hrdinu a hrdinku, jež jsou pro sebe jako stvoření, zejména pak v těch nejerotičtějších scénách.“ – Lauren Blakelyová, autorka New York Times bestsellerů... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Cosmopolis

Working It , 2013

dana_vrana
16.02.2024 2 z 5

Nejsem fanynkou tohoto žánru. Ona je nevýrazná šedá myš, on je božský supermodel s temnou minulostí. O mnoho postelových scén a úvahách o oříškově hnědých očích později ... Její princ samozřejmě udělá všechno, jen aby s ním byla zrovna ona šťastná.
No, ale není to dlouhé a čte se to celkem rychle.

veronika9761
03.04.2023 2 z 5

V ramci zanru prumer.

kacenka6144
10.10.2022 3 z 5

Zatím jsem dočetla, ale podobné téma jsem už viděla napsané lépe. Ben se tváří jako lev, ale je to spíš kotě, které neví co chce. Nebo ví, co chce, ale neví, co si s tím vším má počít. Uvidíme, co další díl.

Kristy.Seb
22.04.2021 3 z 5

Takhle tenhle příběh mě moc neoslnil. V některých částech příběhu mi chyběl větší děj nebo alespoň bližší popsání děje.
Ale prostředí i zápletka je zajímavá.

marta14
05.04.2021 4 z 5

Hodnotím 4,5 hvězdiček. Hodně milé překvapení. Těším se na další díl.

Afilada
29.03.2021 3 z 5

Konečně jsem zase přečetl "román pro ženy". Není to špatné, psychologie/motivace hlavní hrdinky Emmy je vykreslena velmi dobře, překlad je taktéž slušný. Děj je sice nepřiměřeně přímočarý a plochý, vedlejších postav je málo a jsou ve svých škatulkách, ale asi to tak v tomto žánru má být. Rád jsem se společně s hlavní hrdinkou podíval do Paříže a vrátil zpět do N.Y.

Myška43
19.02.2021 4 z 5

Měla jsem za to, že jsem přečetla celou sérii, ale spletla jsem se. Přečetla jsem pouze třetí díl a protože se mi líbil, tak jsem se pustila do jedničky.

,,Och. Takže tohle je Ben Shaw. Vidět jeho fotku na počítači je jedna věc. Ale vidět tenhle nádherný exemplář muže osobně je věc úplně jiná."

Ben je fyzicky dokonalý muž s nedokonalou duší. Emmy je fyzicky nedokonalá s dokonalou duší. Dva lidé z naprosto odlišnými životy. Ona se do něj zamiluje poměrně rychle. On si to uvědomí poté, co si střihnou trojku s Braydonem. Zápletka s Fionou (mrcha jedna) je předvídatelná, ale vůbec mi to nevadilo. Já jsem se bavila při nenáročné četbě. Jedinou výtku mám k popisování erotických scén. Přišly mi stále na jedno brdo. Je to přece erotická trilogie, tak si s tím autorka mohla dát více práce.

,, Neopouštěj mě, Tennessee" Jdu na druhý díl.

wendy944
04.02.2021 5 z 5

Jo jo skvělé senza mňam mňam

Gabusza
03.10.2020 5 z 5

Parádní. Oddechová kniha. Žádné nudné pasáže. Mě bavila.

jinbr
27.04.2020 4 z 5

Příjemná oddechovka, někdy možná trochu přitažené, ale jinak se to četlo hezky. Ben mi přišel v tomto díle trochu nevyzrálý, ale vzhledem k rodinné anamnéze se to dalo pochopit.

zuzka5372
18.04.2020 2 z 5

Bohužel od knihy jsem čekala trochu něco jiného. Bylo to bez šťávy, hlavní hrdinka mě chvílemi lezla na nervy.

aniger
01.04.2020 odpad!

Dala jsem na hodnocení a říkala jsem si, že ta kniha bude nakonec dobrá. Bohužel musím dát jen jednu hvězdičku, i když se mi nelíbí označení odpad, ale nedá se nic dělat. Ze začátku se mi kniha moc líbila, hltala jsem ji jedním dechem, ale v určitém místě se to zlomilo a od té doby mě příběh rozčiloval a nebavil. Hlavní postava mi přišla naivní a její chování jsem prostě nechápala, ale je to můj názor, každému to může připadat jinak. Stránky jsem přeskočila na konec, abych aspoň věděla, jak to dopadlo, když už jsem si ji koupila. A tak trochu lituji, že jsem to udělala :/

Pajina324
27.02.2020 4 z 5

Klasika, ale čte se příjemné, plynule a je oddechová

happy19
04.01.2020 4 z 5

Čtivá,odpočinková četba...opakující pasáže už občas nudí..ale po seznámení s B-2..jsem pookřála:-D..
fantazie forever:-D..

janina66
23.08.2019 2 z 5

Tak za mě ne. Nemělo to šmrnc a jiskření. Nudila jsem se, a tak jsem další díly vzdala.

malazluta
13.06.2019 4 z 5

Tato knížka je pravou zástupkyní žánru románů pro ženy - má symatické hlavní hrdiny, dostatečně atraktivní prostředí, kde se točí peníze (modelingová agentura) a patřičně protivnou mrchu, která nechce hlavního hrdinu pustit ze svých spárů.... ale byť jsem takový příběh četla v jistých obměnách již několikrát, já se u něj především dobře bavila a to byl vlastně účel.

Tanya007
10.06.2018 5 z 5

Nevěděla jsem, co od knihy čekat, ale velmi překvapila! Rychle jsem se začetla a nemohla se odtrhnout.

ves.lucie
02.04.2018 5 z 5

Tato kniha me bavila ... vzajemne nadbihani a loveni se. .. fiona byla plna podlosti pokud jeji chlapec neslapal jak mel tak mu to dala sezrat

Bet
16.02.2018 4 z 5

Kniha byla zajímavá a příběh mě upoutal. Ale neřekla bych, že je to totožné jako Ďábel nosí Pradu. Jen proto že je to ze světa módy a je tam nesnesitelná šéfka. Jak už jsem psala u jiných titulů nerada přirovnám, každá kniha má něco do sebe:)

sedmula
26.01.2018 3 z 5

takový americký happyend, ale dalo se to přečíst. Našla jsem slušnou paralelu mezi myšlením hlavní postavy a sebou, proto 3 hvězdičky :)

láska pro ženy erotika USA (Spojené státy americké) móda romantika

Kendall Ryan