Losing it

Jak to, že jsem pořád ještě panna?, ztrápeně si opakuje každý den při pohledu do zrcadla Bliss Edwardsová, na první pohled úspěšná a bezproblémová studentka herectví obklopená množstvím přátel, kteří však absolutně netuší, čím se jejich pohledná a inteligentní kamarádka užírá. Hodlá skoncovat s panenstvím – jenže ten pravý s...celý text

Jak to, že jsem pořád ještě panna?, ztrápeně si opakuje každý den při pohledu do zrcadla Bliss Edwardsová, na první pohled úspěšná a bezproblémová studentka herectví obklopená množstvím přátel, kteří však absolutně netuší, čím se jejich pohledná a inteligentní kamarádka užírá. Hodlá skoncovat s panenstvím – jenže ten pravý stále ne a ne přijít.

V okamžiku, kdy se její sexem protřelá kamarádka Kelsey dozví, že Bliss není ani lesbička, ani nehodlá odejít do kláštera, navleče ji do úzkých šortek a trička s tak velkým výstřihem, jaké by si samotná Bliss nikdy neoblékla. A potom ji s prohlášením konečně si vrzneš odtáhne do blízkého baru, kde ji po konzumaci několika panáků na kuráž vybízí, aby si našla kvalitního milence na jedno použití. Bliss prchá zbaběle na záchod, ale cestou narazí na zajímavého mladíka jménem Garrick, zabraného do čtení Shakespeara. Neplánovaně přeskočí jiskra a Bliss má tu noc skutečně šanci prožít pohádkový sex…, ze kterého však na poslední chvíli s mnoha nepodařenými výmluvami vycouvá.

Další den ráno, první hodinu posledního semestru, Bliss málem omdlí: zjišťuje, že Garrick, který před necelými osmi hodinami ležel nahý v její posteli, je jejím novým profesorem! méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/22_/224279/losing-it-b6U-224279.jpg 3.9462
Série:

Losing It (1.)

Originální název:

Losing It (2012)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Jota
Více informací...
Nahrávám...

Komentáře (110)

Přidat komentář
evelýny
22. dubna

Místy mě děj bavil, místy jsem měla pocit, že knihu napsala nevyzrálá, nadržená puberťačka. Třeba to byl záměr, když napsání knihy nebyla z pohledu autorky rychlá a snadná záležitost.
Z mého pohledu se však autorka mohla více snažit.

Blančitos
20. dubna

Příjemná oddechovka, u které se člověk i docela nasměje.

Kiwicatko
24. února

Velmi oddechova knizka. I kdyz musim rict, ze pri trapasech, ktere potkaly Bliss, jsem se opravdu nasmala :-)

Maus
05. února

Tato kniha je prostě úžasná. Nechybí v ní romantika a čtivost. Nedokázala jsem se od knihy odtrhnout. Jen mě mrzí, že ji nemám doma, četla jsem ji jen z čtečky. Ale určitě až na to přijde čas pořídím si ji i domů, ale teď je moc velký seznam toho co chci koupit. Už teď mám objednané 4 knížky.

novakovaterka22
28. ledna

Tak jsem knihu dneska ráno dočetla. Rozhodně n ní udělám recenzi. Překvapilo mě, že tak mladá autorka dokázala napsat tak krásný a zábavný romantický příběh. Jsem ráda, že knížku mám doma. Bliss jsem si jako hl. hrdinku naprosto zamilovala. Jak se dostávala do trapných situací to bylo prostě něco u čeho jsem se hrozně nasmála. :D Kniha je hrozně čtivá a já jí přelouskala za 3 dny. Potřebuju pokračování. :)

HankaHail
22. ledna

Skvělá knížka, při jejímž čtení stránky doslova mizí pod prsty. Od teď začnu v barech hledat a mluvit s muži, kteří čtou Shakespeara popřípadě nějakou jinou knížku =D.

venacava
13.12.2016

Přečetla jsem za 1 večer a splnila úkol oddechovky.

michaela8804
04.12.2016

Velmi záživný a dynamický i vtipný příběh, přečetla jsem jedním dechem a nemohla jsem se odtrhnout.

Eevina
24.11.2016

Kniha je takovou oddechovkou ke kávě, zápletka není nijak dramatická a celkově je to kniha tak nějak o ničem, ale tak zase proč ne, někdy je potřeba si přečíst něco velmi nenáročného. Našlo se tam i pár momentů, kdy jsem se zasmála. Takže za mě průměr. Nenadchne, ale ani neurazí.

janik27
20.11.2016

knížek na podobné téma čtu v poslední době, asi moc, takže pro mě nic moc....

Monnies
09.10.2016

Zábavná knižka, ja som sa u nej dobre bavila. Niekedy boli tie situácie naozaj nečakané. :)

Turiel11
03.10.2016

Prostředí, ve kterém se děj knihy odehrává, je mi víc než blízké a tak jsem byla zvědavá, jak jej autorka vystihne a bylo to super. :-) Příjemné odpočinkové čtení a pořádná dávka romantiky, ale i humoru. Asi jen tak nezapomenu na výraz mých spolucestujících v trolejbusu, když jsem nad knihou dostala 10-ti minutový záchvat smíchu. :-D

terezasvejdova
26.08.2016

Přijde mi, že je čím dál těžší najít knihu s vážně originálním tématem. Děj byl na mě strašně ohraný, vůbec nic nového, ale chápu, že někoho to může uspokojit jen jako lehké letní čtení:)

locin
25.08.2016

Takové příjemné odpolední letní čtení. Nic nového, nic neobvyklého, něco málo zdá se mi tam ale chybělo. Nedokážu pojmenovat co, ale nebylo to tam.
Zakončení knihy za mě moc pěkné. :)

šneki
22.08.2016

Jedno velké romantické klišé. Většina knížky je Bliss o samotě s Garrickem, ale nic zajímavého to nebylo.

Edona
13.08.2016

Cora Carmack se opravdu nebojí hodit své hrdiny do těch nejtrapnější situací. Chudák Bliss! Knížka je plná humoru, lásky a vášně. Příjemná oddychová četba, nejvíce se mi líbil začátek - zakázaný vztah učitele a studentky. Ale něco mi tam chybělo, asi jsem od knihy čekala více.

Kikuli
10.08.2016

Byla to taková oddychovka na volné odpoledne . Kniha se dobře četla , sice byla předvídatelná ale přesto jí můžu zařadit do knih o kterých řeknu ANO LÍBILA SE MI :)

Laf
30.07.2016

Kniha se mi moc líbila. I přes to, že je možné čekat, jak to dopadne, bylo pěkné počkat si na zápletky a celkově zjistit, jak trnitou cestu jim autorka vybrala, než se dobrali ke šťastněmu konci. Pohodové čtení pro chvíle oddychu, které se čte jedním dechem.

Falda
19.07.2016

Knížka se mi moc líbila. Pěkné čtivá a oddechová. Člověk u ní nemusel vůbec přemýšlet, takže je to velmi dobré letní čtení. Děj byl sice hned od začátku předvídatelný, ale u takových knížek mi to ani nevadí. Každopádně příběh byl až moc sladký a neskutečný a někdy mě rozčilovala Bliss s tím svým nekonečným panenstvím.

warca
26.06.2016

Pěkné čtení, ale trochu tuctové

Aracely
03.05.2016

Kniha se mi moc líbila. Opravdu skvělá oddechovka. Ty její trapasy nemají chybu. Bliss přitahuje maléry jako magnet. Taková mladší verze Bridget Jones. Kdo má rád takový humor, tak s chutí do knížky. Litovat nebudete!

Recenze v záložkách :-)

trynitrix
30.04.2016

Čtenářská výzva 2016: 20.Kniha od autora mladšího 30 let

Taková rychlovka, oddechovka ;-)
Bliss studentka na vysoké (herectví) takže příjemné prostředí příběh i postavy.
Velká zamilovanost sama o sobě, plno vtipně trapných situací jak jinak :-D
Zvraty přátelství - láska

kika 13
28.04.2016

Pěkný zamilovaný román.Plný hůmorných chvil.Také se mi hodí do výzvy.

klarinka9974
30.03.2016

Příjemná a zamilovaná knížka, plná lásky, překvapení a přátelství. Začátek me trochu zaskočil a odradil, četla jsem pořád dál a děj mě příjemně překvapil. Kniha se čte poměrně sama.

patty64
24.03.2016

Nemám co k tomu dodat. Báječná kniha, u které jsem se dokázala dostatečně uvolnit a oddechnout si od všedního života. Byla pro mě přesně to, co jsem právě teď potřebovala. Autorka velmi pěkně a čtivě popsala kamarádské příhody. Párty, opilost. Zdálo se mi to zcela reálné. Prostě to co se běžně stává . To se mi moc líbilo. Spisovatelka by se určitě měla rozepsat, protože podle mě by se její knížky vážně dobře prodávaly.
DOPORUČUJI! :)

Haňulec
22.03.2016

Příběh Bliss a Garricka mě zaujal a knihu jsem přečetla během několika hodin. Sice mě trošku zklamal konec, ale člověk s představivostí si to domýslí. Knihu mohu jen doporučit :-)

mišaša16
20.03.2016

Pěkné oddechové čtení. Přečteno za jedno odpoledne. Začátek byl sice napsán tak trochu zvláštním způsobem - okolo jedné a té samé "věci" , že jsem si rikala jestli mě kniha bude vůbec bavit, ale nakonec z toho byl fajn příběh :) Hl. postavy byly sympatické, ale tak jak jsou vyobrazeny na obálce se podle mě moc ke knize nehodí.
I tak hodnotím pozitivně a myslím, že by bylo zajímavé filmové zpracování :)

ajla5
20.03.2016

Skvělá kniha na jedno odpoledne. Jdu si ji přečíst znovu.:)

Hermoso Risa
17.03.2016

Nenáročné čtení, i když jsem čekala trochu víc. Některé části jsou obzvlášť povedené! Vztahy jsou věčné téma a naděje umírá poslední.

tynka65
15.02.2016

Přečteno za jedinou noc :) Nebyla jsem schopná od této knížky vůbec odejít. Zprvu jsem si myslela, že jde o další klasickou romanťárnu, ale tohle je tak živé a úžasné. Chci víc takových knížek!!