Letní lásky (Náhlé hnutí mysli, Obětí násilníka, Na cestě k Mandalay)

Letní lásky (Náhlé hnutí mysli, Obětí násilníka, Na cestě k Mandalay) https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68434/bmid_letni-lasky-nahle-hnuti-mysli-obeti-iGk-68434.jpeg 3 16 4

Náhlé hnutí mysli - Nora Roberts Rebeka si s hrůzou uvědomí, že život jí utíká mezi prsty. Vyřeší to rázně a bláznivě: odejde ze zaměstnání. Prodá dům a začne cestovat. Pohádkové léto v Řecku může zpestřit krátký prázdninový flirt, jenže – jak se zdá, setkání s mužným a přitažlivým Stephenem znamená mnohem víc. Obětí násilníka - Parris Afton Bonds V Bahia Escondida není mnoho turistů, mnohem snazší je narazit tu na piráty a únosce. Nelli v první chvíli stěží dokáže uvěřit, že byla unesena přímo z hotelového pokoje; a překvapena je podruhé, když se z únosce vyklube ten nejpřitažlivější muž na světě. Na cestě do Mandalay - Kathleen Korbel Kate má před sebou jasný cíl; stát se makléřkou. Věnuje tomu všechen čas i úsilí, obětuje i své záliby. Ale stačí člověku kariéra ke štěstí? Nebýt prázdninové cesty po moři, možná by si Kate nikdy neuvědomila, jak důležitá je láska.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Summer Sizzlers , 1989

Kudík
01.07.2022 3 z 5

Tři průměrné příběhy, které jsem četla v podstatě pouze kvůli NR - Náhlé hnutí mysli, a asi se hnulo i něco ve mě, protože kdybych je nečetla, o nic zásadního nepřijdu. :)
První příběh je těžká romantika od mé, poslední dobou oblíbené Nory, ale kam se to hrabe na její pozdější detektivní romány. Zde hlavní hrdinka doháněla, to co jí utíkalo mezi prsty, a to byl normální život se špetkou dobrodružství. 3*
Obětí násilníka - zde jsem nevěděla, zda se smát nebo si škubat vlasy. Tolikrát použité slovo znásilnění v Harlequince je vážně nečekané. 2*
Na cestě do Mandalay - zajímavé nalodění a i závěrečné ztroskotání. 2,5*

gretl74
04.12.2018 3 z 5

Dnes už by těch hvězdiček bylo mnohem méně, ale minimálně dvě z nich patří vzpomínkám, tomu jak moc jsem byla zamilovaná a kdo mi tu knížku dal ,) Obsah a literární um asi nejsem schopna v tomto případě objektivně ohodnotit ...

minimonisek
19.12.2013 2 z 5

Z knihy Letní lásky 1993 se mi tento příběh zdál neslabší, děj byl předvídatelný od začátku až do konce. Není v něm ani moc akce. Trochu mě to zklamalo, protože jinak příběhy od N. Robertsové mám moc ráda.

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Pohodový děj,milý příběh není co vytknout.

Řecko harlekýnky

Část díla

Autoři knihy

Nora Roberts
americká, 1950
Kathleen Korbel
americká, 1952

Kniha Letní lásky (Náhlé hnutí mysli, Obětí násilníka, Na cestě k Mandalay) je v