Lásky a nelásky

Lásky a nelásky https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/6661/lasky-nelasky-6661.jpg 3 45 11

Devátá kniha Sandry Lanczové, pojmenovaná Lásky a nelásky, vypráví o dvojici dívek, Nataše a Julii, které společně nastoupily na vysokou školu a sdílí jeden malý pokojíček na koleji, přestože mezi sebou nemají zrovna nejidyličtější vztah. Tichá a poněkud uťápnutá Julie nerozumí chování své bohémské kamarádky, která jí připadá poněkud do větru; a notně rozverná Nataša zase nechápe plachost své spolubydlící. Přesto se však během několika dní dostanou obě do prakticky těch samých situací a každá je vyřeší po svém. Obě totiž hledají lásku a jejich životy se jakoby v paralele opakují, aniž by se jedna dokázala poučit chybami té druhé, protože ty vztahy, které prožívají, v podstatě příliš láskyplné nejsou.... celý text

palka452
19.02.2024 2 z 5

Budu upřímná maminka to není víckrát jsem to zkusila bohužel

JancaMia
13.10.2021 3 z 5

Devátá knížka a konečně to k něčemu začalo vypadat už by se dalo i dokonce říct "skoro jako od maminky" , nicméně se mi nechce věřit že takový lidé se objevují na pedagogické fakultě .

petra3242
18.08.2016 1 z 5

Knihy od této autorky mám ráda, ale tahle se jí moc nepovedla. Pořád si tak říkám, kde je konec toho příběhu. To se Julie bude neustále plácat mezi dvěma kluky? A Taše projde všechno to ku*vení jen tak, bez problémů?? Jaké to hází světlo na pedagogickou fakultu? Že tam berou kdejaký póvl?? Chápu, že je to jenom kniha, ale když si vzpomenu na to, co chodilo k nám do školy, tak si kladu otázku - Tohle má jednou učit moje děti??

lily_maleckova
04.07.2016 2 z 5

Ale jo, celkem dobré :D

MíšaK.
03.05.2015 4 z 5

Konečně jsem objevila knihu, která má docela neobvyklý děj. Ne ve všech románech holka střídá kluky jak se jí zachce. Tato knížka mě dost mile překvapila.

1v8na
08.08.2014 4 z 5

Parádní příběh, taky bych chtěla takový prožít. Ale na svou matku v románech nemá.

Jajus
21.06.2014 3 z 5

Zdálo se mi to nedodělané. Občas se to i ukrutně táhlo, ale knížka byla i tak zajímavá :).

Radka M.
10.04.2014 3 z 5

přišlo mi to nedokončený, ale jinak krásný

Alexa25781
01.06.2013 odpad!

Tahle knížka mě vůbec nebavila.Strašně se to táhlo ke konci jsem dokonce pár stránek přeskočila.

Alexxandra
05.06.2012 3 z 5

No mezi má oblíbemá dílka od Sandry tahle nepatří..Ale je to jen můj názor..

bookcase
26.08.2011 4 z 5

Dcera se pomamila :). Oddechové čtení pro studentky a pro ty, kteří si studentské časy chtějí připomenout.